Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wojewódzki i Kaczoruk jednak się nie rozstali? Przyłapano ich na kolacji

05.06.2018 09:32

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk podobno mieli się rozstać przed kilkoma tygodniami. Tymczasem zostali przyłapani na „romantycznej kolacji”.

Wojewódzki i Kaczoruk fot. Mariusz Grzelak/REPORTER/EAST NEWS

Kilka tygodni temu sieć obiegła wiadomość o tym, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki się rozstali. Podobno po pięciu latach związku Renulka stwierdziła, że chce robić karierę solo i tuż po Wielkanocy wyprowadziła się z apartamentu Kuby. Doniesienia te nie zostały jednak potwierdzone przez żadną ze stron.

Najnowsze zdjęcia, jakie pojawiły się na łamach „Twojego Imperium”, stawiają te sensacje pod znakiem zapytania. Jak informuje magazyn, Kaczoruk i Wojewódzki byli niedawno widziani razem na kolacji. Po posiłku Wojewódzki miał zabrać Kaczoruk do swojego apartamentu. Co ciekawe, kolejnego dnia tych dwoje także widziano razem, kiedy udali się na rowerową wycieczkę po mieście.

Czyżby plotki o rozstaniu Kaczoruk i Wojewódzkiego były wyssane z palca? Już nie jeden raz wieszczono a to koniec ich związku, a to ciążę Renaty. Być może i tym razem w doniesieniach tych nie było krzty prawdy. Pewne jest, że teraz Renulka i „Król TVN” udali się na odpoczynek – ale osobno. Obydwoje chwalą się urlopem na plaży, jednak modelka bawi się w Portugalii, a dziennikarz w Jastarni.

RadioZET.pl/SA

Oceń