Zamknij

Wojewódzki i Kaczoruk znów przyłapani razem

Redakcja
12.06.2018 13:07
Wojewódzki Kaczoruk
fot. VIPHOTO

Kilka tygodni temu sieć obiegła wiadomość o tym, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki się rozstali. Teraz znów „przyłapano” ich na wieczornym spotkaniu. Dali sobie drugą szansę? Czy może tylko utrzymują po rozstaniu dobre relacje?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znów się spotkali. Modelka założyła z tej okazji krótką, zwiewną sukienkę z odsłoniętym ramieniem. Po zjedzeniu kolacji odjechali Bentleyem dziennikarza. To kolejny powód do spekulacji, czy aby na pewno między nimi w ogóle doszło do rozstania. Zdaniem wielu komentujących ten temat w sieci, to tylko zabieg, który podkręci popularność Renaty i Kuby.

Teraz, od dłuższego już czasu, nie publikują wspólnych zdjęć i nie opowiadają o sobie w mediach. Podobno jednym z powodów ich rozstania miały być odmienne poglądy na życie – Renata chciała dziecka, ale Kuba nie był na nie jeszcze gotowy. Czyżby coś się w tej materii zmieniło i teraz doszli do porozumienia?

To nie pierwsze spotkanie Wojewódzkiego i Kaczoruk po „ujawnieniu” ich rozstania. Choć rozejście się modelki i dziennikarza nie było przez żadne z nich potwierdzone, to jednak „tajemniczy informatorzy” donosili wcześniej, że Kaczoruk jeszcze w okolicy Wielkanocy wyprowadziła się z apartamentu „Króla TVN”. Niedawno tych dwoje widzianych było razem, co dało impuls do spekulacji o tym, że dali sobie drugą szansę. Zostali przyłapani wtedy na romantycznej kolacji, po której pojechali do apartamentu dziennikarza.

RadioZET.pl/SA