Zamknij

Wojewódzki i Palikot będą handlować konopią? Zapowiedzieli wspólny biznes [FOTO]

20.10.2020 12:42
Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot otwierają wspólny biznes
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot ogłosili, że zakładają wspólny biznes. Zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych sugeruje, że biznesmen i gwiazdor TVN zdecydowali się na branżę konopną.

Kuba Wojewódzki, który sam siebie nazywa "królem TVN", z pewnością nie może narzekać na brak zawodowych propozycji oraz popularności. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy, showman, zdaniem wielu postać kontrowersyjna. Kuba nigdy nie odszedł od ostrego wizerunku, nie powstrzymuje się od odważnych wypowiedzi i żartów, nawet tych na granicy dobrego smaku. To jednak właśnie bezkompromisowe podejście zjednało mu rzesze oddanych fanów. Liczne kampanie reklamowe pomogły mu zgromadzić niemałą fortunę, którą zdarza mu się chwalić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głośno jest między innymi o zamiłowaniu dziennikarza do sportowych aut.

ZOBACZ TAKŻE:  Kuba Wojewódzki pozuje z dziewczyną. Fani zwrócili uwagę na jej oczy [FOTO]

O pieniądze trzeba jednak dbać, a rozsądny celebryta musi inwestować, by nie stracić majątku, o czym dotkliwie przekonał się między innymi Michał Wiśniewski. Na szczęście "król TVN" znajduje czas na inwestowanie. Okazuje się, że połączył siły z biznesmenem Januszem Palikotem. Panowie właśnie ogłosili, że otwierają wspólny biznes, prawdopodobnie związany z branżą konopną.

ZOBACZ TAKŻE:  Janusz Palikot otwiera nowy, nietypowy biznes. Każdy może zostac jego wspólnikiem

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot będą handlowali konopią indyjską?

Na profilu Janusza Palikota na Instagramie pojawiła się zapowiedź konferencji, na której razem z Kubą Wojewódzkim opowie o nowym biznesie. Uwagę zwraca tło, na którym umieszczono sylwetki biznesowych partnerów. Sugeruje, że przedsiębiorca i dziennikarz zajmą się branżą konopną, która nadal rozwija się w naszym kraju. Tymczasem na świecie handel surowcami pozyskanymi z konopii jest jedną z najszybciej rozwijających się branż.

Wojewódzki i Palikot znają się nie od dziś. W 2010 roku prezenter TVN wspierał Ruch Poparcia Palikota, gdy biznesmen był jeszcze czynnym politykiem. Obecnie przedsiębiorca zajmuje się między innymi branżą alkoholową. Kto wie, może popularność Kuby i smykałka do interesów byłego posła okaże się mieszanką wybuchową i gwarancją sukcesu.

ZOBACZ TAKŻE: Zdrowie z konopi - 5 produktów o najwyższej wartości odżywczej