Zamknij

Wojewódzki i Podsiadło na jednym zdjęciu. Fani: „jak ojciec z synem”. Podobni?

Redakcja
04.07.2018 14:35
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Kuba Wojewódzki i Dawid Podsiadło mimo dużej różnicy wieku utrzymują ze sobą bardzo dobrą relację. Dziennikarz pochwalił się właśnie zdjęciem, na którym pozuje razem z młodym polskim artystą. Co na to fani? Doszli do wniosku, że panowie wyglądają jak ojciec z synem.

„Małomiasteczkowy styl, Małomiasteczkowa głowa. Ostatnie spotkanie przed Openerem” – napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki tuż obok zdjęcia z Dawidem Podsiadłą, autorem przytoczonych przez dziennikarza słów (z nowej piosenki Dawida). Jest to wielki powrót artysty po blisko półtorarocznej przerwie od grania. Być może dlatego Wojewódzki tak bardzo nie może już doczekać się festiwalu, bo właśnie tam – i to na głównej scenie – pojawi się Podsiadło.

Jak to już od dawna jest, fani Dawida zaczęli komentować jego „wąs”. Zauważyli też, że on i Wojewódzki wyglądają niemal jak ojciec z synem.

„Jak ojciec z synem”, „Jaki ojciec, taki syn. Uwielbiam”, „Trochę jak ojciec z synem” – komentują. Niektórzy dodają, że nawet fryzury mają już takie same. Pojawiają się też komentarze sugerujące nieco inne pokrewieństwo: że Podsiadło i Wojewódzki są braćmi, choć Wojewódzki wygląda nawet na młodszego.

Niektórzy niestety zaczęli komentować i niepokoić się wyglądem twarzy Dawida.

„A tego co tak opryszczyło?”, „A co Dawidowi się stało w twarz?”, „Atak syfów u Dawida” - pisali. Jak widać, Wojewódzkiego zirytowały takie komentarze, bo postanowił na jeden z nich odpowiedzieć.

„Ma coś takiego od czytania podobnych komentarzy” – napisał, stając w obronie piosenkarza. Potem jednak za wcześniejsze miłe słowa podziękował także „w imieniu swojego syna”.

„Czy jest coś, o czym nie wiemy?” – śmieją się fani. Faktycznie Wojewódzki i Podsiadło są tak do siebie podobni?

RadioZET.pl/SA