Zamknij

Wojewódzki komentuje wybory: „Goń się leszczu”

Redakcja
22.10.2018 11:03
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Kuba Wojewódzki to jeden z tych dziennikarzy i showmanów, którzy nie kryją się ze swoimi poglądami oraz politycznymi sympatiami i antypatiami. W dosadny sposób skomentował wyniki wyborów samorządowych.

Wybory samorządowe 2018 już prawie za nami, choć jeszcze w niektórych miastach dojdzie do drugiej tury. Kuba Wojewódzki jako dziennikarz bardzo zaabsorbowany polityką i słynący z głośnego akcentowania swoich poglądów już na krótko po ogłoszeniu wyników postanowił skomentować zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w walce o stanowisko prezydenta stolicy. Celebryta i showman bezpośrednio wyraził to, co myśli o wielkim przegranym tych wyborów – Patryku Jakim.

Kuba Wojewódzki o wyborach w Warszawie

Na Facebooku „Króla TVN” pojawił się krótki, aczkolwiek treściwy wpis, który w oczywisty sposób nawiązuje do wyniku wyborów.

„Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszczu!” – napisał Wojewódzki.

1

Wcześniej dziennikarz zachęcał też do spełnienia obywatelskiego obowiązku i wzięcia udziału w wyborach.

Przypomnijmy, że Rafał Trzaskowski już w pierwszej turze wygrał wybory o fotel prezydenta Warszawy, zdobywając ponad 54 procent głosów. Patryk Jaki zdobył poparcie niespełna 31 procent wyborców. Taki wynik tego starcia jako jedyne przewidywało wcześniej RadioZET.pl.

RadioZET.pl/SA