Zamknij

Wojewódzki kpi z rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego. "Wszystko zgodnie z moją teorią"

22.07.2021 08:03
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Kuba Wojewódzki słynie ze złośliwego poczucia humoru. Dziennikarz chętnie wyraża je w m.in. tygodniku "Polityka" w swojej rubryce, w której komentuje poczynania gwiazd. Tym razem w swoim stylu skomentował rozpad małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego.

Kuba Wojewódzki nie szczędzi złośliwości pod adresem gwiazd i celebrytów. Powszechnie wiadomo, że Wojewódzki nie jest też fanem małżeństw, co chętnie lubi podkreślać. Tym razem w rubryce dla "Polityki" skomentował rozpad związk u Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego.

Zobacz też:  Wojciechowska w pierwszej rozmowie po rozstaniu z mężem: "Należy mi się medal za wytrwałość"

Wojewódzki kpi z rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego. "Wszystko  zgodnie z moją teorią"

"Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historiiPodobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd" - napisał w swoim stylu Wojewódzki.

On sam nigdy nie zaznał małżeństwa. Najdłuższe związki gwiazdor miał u boku Anny Muchy i Renaty Kaczoruk, z którą spędził pięć lat.

Przypomnijmy, że wiadomość o rozpadzie małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego zelektryzowała wszystkich. Podróżnik wyprowadził się od swojej ukochanej trzy miesiące po ślubie. Mimo ze od och rozstania minęło już kilka miesięcy, Martyna Wojciechowska zdradziła, że smutek wciąż jest ogromny. Dla niej i dla jej córki Marysi to bardzo trudny czas.