Zamknij

Wojewódzki kupił luksusowe mieszkanie obok Lewandowskiego i Milika

Redakcja
22.06.2018 12:07
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Kuba Wojewódzki kupił luksusowe mieszkanie w Warszawie. Będzie sąsiadem Lewandowskiego i Milika! Plotki o przeprowadzce do Gdańska się nie potwierdzają.

Kilka dni temu media obiegła wieść o tym, że Kuba Wojewódzki sprzedaje swój luksusowy apartament na Powiślu. Podobno zażądał za niego aż 7,5 miliona złotych. Wraz z informacjami o sprzedaży pojawiły się plotki, jakoby Wojewódzki chciał wyprowadzić się z Warszawy do Gdańska. Jak informował wtedy "Super Express", mimo kosmicznej ceny penthousem ktoś się już interesował, jednak do zakupu ostatecznie nie doszło.

Wygląda na to, że w pogłoskach o wyprowadzce nie ma wiele prawdy, bo dziennikarz nabył już nowe lokum - i to z jakim sąsiedztwem! Podobno "Król TVN-u" zamieszkać ma tuż obok samego Lewandowskiego. Apartament, zgodnie z doniesieniami serwisu Plotek, kosztować miał 8 milionów złotych. Będzie on jednak jeszcze bardziej luksusowy i nowoczesny, niż poprzedni.

Jak czytamy w informacji deweloperskiej, budynek, w którym znajduje się nowe gniazdko Wojewódzkiego, Lewandowskiego czy Milika, ulokowany jest w kompleksie trzech luksusowych rezydencji w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.

- Budynki zostały wyposażone w szereg rewolucyjnych rozwiązań technologicznych (...). Wśród elity biznesowej, politycznej i artystycznej kraju, swoje apartamenty będą posiadali Reprezentanci Polski w piłce nożnej Robert Lewandowski oraz Arkadiusz Milik - informuje deweloper.

Co ciekawe, apartament Wojewódzkiego nie jest wcale najdroższy. Lewandowscy, dla przykładu, zapłacili za swój o 3 miliony złotych więcej.

RadioZET.pl/SE/Plotek/SA