Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wojewódzki obraził internautkę na Instagramie

15.05.2018 11:59

Kuba Wojewódzki w niewybredny sposób zaatakował jedną z internautek. Poszło o reklamę kosmetyku.

Kuba Wojewódzki fot. Archiwum Radia ZET

Wojewódzki obraził internautkę na Instagramie

Nie jest żadną tajemnicą, że gdy tylko nadarza się okazja, Kuba Wojewódzki chętnie przyjmuje propozycje reklamowe. Dziennikarz nie ukrywa, że pieniądze są jego ogromną pasją i gdy tylko może, chętnie bierze udział w różnego rodzaju kampaniach. Ostatnio Wojewódzki zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym promuje krem do twarzy. Fotografia nie spodobała się jednej z internautek.

– Oj, bida w TVN, król jak jakaś nastoletnia vlogerka na Insta kremiki poleca – zakpiła z Wojewódzkiego internautka.

Wydawało się, że Kuba Wojewódzki jest przyzwyczajony do typu krytyki i że nie będzie opowiadał na zaczepki. A jednak, jak widać komentarz nie bardzo mu się spodobał.

– Mogę też polecić dobra dietę, bo w tej materii – widzę – też bida – odpowiedział Wojewódzki, nawiązując do wyglądu internautki.

Fanom Wojewódzkiego bardzo się ten komentarz nie spodobał. – Chyba zapomniałeś, gdzie jest granica między chamstwem a ironią. Starość czy sodówka do głowy uderzyła? Ostatnio włączyłem twój program, którego nie oglądam od dawna, bo poziom żenujących żartów od erotomana gawędziarza przekroczył poziom, który mogę znieść. Smutne było to, że jest gorzej niż pamiętałem – napisał jeden z komentujących. Komentarzy utrzymanych w podobnym tonie było więcej.

Czy Wojewódzki przesadził, komentując wygląd internautki w tak niewybredny sposób?

RadioZET.pl/SI

Oceń