Zamknij

Wojewódzki przyznał, z kim romansował. Jest nawet Bożenka z „Klanu”

Redakcja
29.10.2018 11:01
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Niedawno ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Znalazło się w niej wiele pikantnych szczegółów z życia dziennikarza. Ujawnił m.in., z kim romansował. Lista zawiera znane nazwiska. Jest nawet Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”.

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego, określana mianem „nieautoryzowanej”, zawiera wiele pikantnych szczegółów z życia kontrowersyjnego dziennikarza. Jej pisanie trwało podobno aż sześć lat. Teraz, kiedy wreszcie się ukazała, można znaleźć w niej mnóstwo ciekawostek na temat życia „króla TVN”. W książce Wojewódzki nie mógł pominąć tematu swoich romansów. Zdradza, że bliskie relacje łączyły go z kilkunastoma gwiazdami telewizji.

Kuba Wojewódzki o swoich romansach

Poza Anną Muchą, z którą gwiazdor przez kilka lat był w związku – co nie jest żadną tajemnicą – Wojewódzki wymienia też m.in. Martę Żmudę-Trzebiatowską. Pisze o niej, że już od pierwszej rozmowy telefonicznej czuł, że „namiętność szturmuje już drzwi”. Pojawia się też nazwisko Mai Sablewskiej, którą dziennikarz nazywa „intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia”.

Sporym zaskoczeniem dla niektórych może być wspomnienie... Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka, która utożsamiana jest przede wszystkim z rolą Bożenki z „Klanu”, jest o 29 lat młodsza od Wojewódzkiego i podobno to ona zabiegała o randkę w Wojewódzkim. Jak napisał dziennikarz o Kaczorowskiej, „jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania”. Przyznał, że gwiazda „Klanu” „zawitała do niego na pogawędkę”, po której dość zmysłowo się żegnali. Stąd przyszedł pomysł, by spotkać się poza kamerami.

„Nieautoryzowana autobiografia” Kuby Wojewódzkiego

Książka już jest do kupienia m.in. w salonach Empik. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów dziennikarza. Dla nich Wojewódzki przygotował nawet niespodziankę – 1000 egzemplarzy z autografem autora.

RadioZET.pl/SA/SA