Zamknij

Wojna na stare zdjęcia: Maciej Dowbor obśmiewa pulchną Joannę Koroniewską. „Wyżarłaś szafkę słodyczy?”

Judyta Wanicka
20.09.2019 10:42
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Maciej Dowbor opublikował kolejne stare zdjęcie Joanny Koroniewskiej. Fotografia z przeszłości zdradziła coś ciekawego: Joanna Koroniewska była kiedyś okrąglutka jak bułeczka! „Sporo energii i czasu zabrało mi dotarcie do tak kompromitujących zdjęć” – dogryzł żonie prezenter Polsatu.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska toczą instagramową „wojnę na stare zdjęcia”. Nie są to jednak urocze fotografie z rodzinnego albumu. Aktorka i prezenter Polsatu wyciągają prawdziwe „smaczki”, na których widok oboje płoną ze wstydu.

Zaczęło się od tego, że Joanna Koroniewska opublikowała stare zdjęcie z Maciejem Dowborem, na którym jej mąż – jak to ujęła – ma minę nieskalaną myślą. On odwdzięczył się jej serią niekorzystnych zdjęć, ale jego triumf nie trwał długo, bo za chwilę aktorka pokazała prawdziwy sztos – młodego Macieja Dowbora w zafarbowanych na blond włosach.

Na rewanż nie trzeba było długo czekać. Maciej Dowbor opublikował kompromitujące zdjęcie Joanny Koronowskiej z czasu studiów.

Maciej Dowbor opublikował kolejne stare zdjęcie Joanny Koroniewskiej

Zemsta Macieja Dowbora była słodka. Gwiazdor Polsatu wyszperał zdjęcie, którym dzisiaj Joanna Koroniewska wolałaby się nikomu nie chwalić. Na fotografii widzimy zaokrągloną aktorkę w czarnych włosach i kiczowatym makijażu. Zdjęcie prawdopodobnie zostało zrobione na drugim roku studiów.

A więc wojna?! Jeśli ktoś ma wątpliwości to tak... to właśnie Joanna Koroniewska. Na szczęście zanim ją poznałem. Na oko to 2 rok studiów. Sporo energii i czasu zabrało mi dotarcie do tak kompromitujących zdjęć. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że było warto – kpił prezenter.

Maciej Dowbor zwrócił uwagę na pucołowatą twarz młodziutkiej żony i zadał jej złośliwe pytanie.

Mam tylko jedno pytanie Joasiu. Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą czy może kolejność była odwrotna? No i jak jej nie kochać. Zemsta jest słodka – żartował Maciej Dowbor.

Zagłosuj

Podoba ci się młoda Joanna Koroniewska?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw