Zamknij

Woody Allen miał 16-letnią kochankę? „Niczego nie żałuję”

Redakcja
19.12.2018 13:55
Woody Allen miał 16-letnią kochankę? „Niczego nie żałuję”
fot. Evan Agostini/Invision/AP/East News

Woody Allen miał 16-letnią kochankę? Aktorka Babi Christina Engelhardt opowiedziała w wywiadzie o swojej ponad ośmioletniej relacji ze słynnym reżyserem. Zdradziła również, jak romans wpłynął na jej życie.

Woody Allen, a właściwie Allan Stewart Konigsberg, to jeden z najpopularniejszych światowych reżyserów. Wymieniany jest jako czołowy twórca „intelektualnych komedii”. 83-letni obecnie Allen zadebiutował jako reżyser filmowy parodią filmu gangsterskiego „Bierz forsę i w nogi”. Na swoim koncie ma dziesiątki doskonałych filmów, często również grał rolę scenarzysty, a nawet aktora. Ciężko wymienić wszystkie jego kultowe produkcje, widzowie uwielbiają go między innymi za „Vicky Cristina Barcelona”, „O północy w Paryżu”, „Manhattan” czy „Wszystko gra”. Jest laureatem czterech Oscarów i ogromnej liczby innych nagród filmowych.

Równie barwne, jak jego filmy, było życie prywatne Allena. Był trzy razy żonaty, przez 12 lat żył również w nieformalnym związku z aktorką Mią Farrow. Teraz na jaw wyszedł kolejny romans znanego reżysera.

Post o Woodym Allenie
fot. facebook.com/emmigod

16-letnia kochanka Woodego Allena

W wywiadzie udzielonym amerykańskiemu magazynowi „The Hollywood Reporter” była modelka i aktorka Babi Christina Engelhardt opowiedziała o swoim romansie z Woodym Allenem. Jak twierdzi, pierwszy raz spotkała się z reżyserem w roku 1976, kiedy miała zaledwie 16 lat. Mieli być w intymnej relacji przez 8 lat.

Co więcej, Babi zdradziła, że Allen nie tylko przedstawił jej w pewnym momencie swoją dziewczynę (mowa o Mii Farrow), ale trójka uprawiała wspólnie seks. Już wcześniej Woody miał zapraszać do sypialni również dwie „piękne blondynki o nieznanym wieku”.

Engelhardt przyznaje, że dopiero po latach zrozumiała, na czym polegała jej relacja z reżyserem.

– Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak pokręcona jest nasza relacja, dopóki jej nie zakończyłam. Byłam dla niego tylko zabawką.

Jednocześnie dodała, że nie ma do Allena żadnego żalu i nie opowiada swojej historii, by mu zaszkodzić. Jak sama podsumowała:

– Opowiedziałam swoją historię, by rzucić nieco inne światło na całość. Nie atakuję Allena. Nie chcę zniszczyć jego kariery. Opowiadam moją historię miłości. To dzięki niej jestem tym, kim jestem. Niczego nie żałuję.

Kiedy kobieta zakończyła romans z Allenem, przeniosła się do Nowego Jorku. Była między innymi asystentką Jeffreya Epstaina, obecnie oskarżonego o molestowanie ponad 80 kobiet.

ZOBACZ TEŻ: Polska modelka oskarża Harveya Weinsteina o molestowanie

Allen
fot. Instagram:@woody_allen_instagram

RadioZET.pl/onet.pl/MF