Zamknij

Worst Cooks in America: Uczestniczka show oskarżona o zamordowanie 3-letniej córki

25.01.2021 13:08
Worst Cooks in America Ariel Robinson
fot. Screen YouTube

Ariel Robinson i jej mąż Jerry Robinson zostali oskarżeni o zamordowanie 3-letniej dziewczynki, która była ich adoptowaną córką. Food Network w związku z zarzutami postanowił usunąć odcinki programu "Worst Cooks in America", w których "Ari" występowała jako uczestniczka.

"Worst Cooks in America" to jeden z najbardziej popularnych programów kulinarnych w Stanach Zjednoczonych, emitowany przez Food Network. W telewizyjnym show możemy oglądać zmagania uczestników, którzy nie potrafią gotować i muszą się tego nauczyć w trakcie kilkutygodniowego obozu ćwiczeniowego. Jedną z finalistek programu była Ariel Robinson - kobieta zwyciężyła w 20. edycji "Worst Cooks in America" i zdobyła 25 tys. dolarów nagrody. Teraz na światło dzienne wyszły przerażające informacje dotyczące "Ari".

Zobacz także: Sanatorium Miłości: Teresa zabrana przez karetkę. Widzowie krytykują jej zachowanie

Ariel Robinson z programu "Worst Cooks in America" oskarżona o zamordowanie dziecka

Ariel "Ari" Robinson i jej mąż Jerry Robinson 19 stycznia 2021 usłyszeli zarzuty zamordowania przez zaniedbanie swojej 3-letniej adoptowanej córki. Jak podaje telewizja WHNS, 14 stycznia funkcjonariusze policji odnaleźli w ich domu w Simpsonville nieprzytomne dziecko. Zmarła dziewczynka, którą później zidentyfikowano jako Victorię Smith, miała na ciele rany po uderzeniach tępym narzędziem.

- Robinsonowie są przetrzymywani bez kaucji w areszcie śledczym w Greenville w Południowej Karolinie - przekazała informacje stacja telewizyjna Fox Carolina.

W 2020 roku, po wygraniu 20. edycji "Worst Cooks in America", Ariel Robinson poinformowała, że nagroda w wysokości 25 tys. dolarów pomoże jej i jej mężowi w opiece nad trójką adoptowanych dzieci. Departament Opieki Społecznej Karoliny Południowej przekazał lokalnym oddziałom prasowym, że planowane jest podjęcie "odpowiednich działań w przypadku dzieci pozostających w do domu po ocenie bezpieczeństwa i ryzyka".