Zamknij

Woźniak-Starak na zdjęciu z dzieciństwa. Wspomina najgorsze Mikołajki. "Dziecięcy koszmar" [FOTO]

07.12.2021 13:57
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Gwiazda zdradziła także, jak nie cierpiała spędzać Mikołajek. Trudno uwierzyć, że tak jej to przeszkadzało.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce, doceniana dziennikarka i uwielbiana przez widzów prezenterka. Na swoim koncie ma współpracę ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi, w latach 2005-2012 współpracowała z Telewizją Polską. Mogliśmy ją wtedy oglądać w takich programach jak "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". W 2013 roku związała się z TVN, gdzie wykorzystano jej doświadczenie w formatach śniadaniowych. Stała się jedną z najpopularniejszych prowadzących " Dzień Dobry TVN", prowadziła "Amerykę Express" czy "Big Brothera". Czasowo wycofała się z pracy w mediach po rodzinnej tragedii.

W sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach w wypadku zginął mąż Agnieszki, Piotr Woźniak-Starak. Gwiazda TVN długo nie mogła pogodzić się z tą wielką stratą, do pracy powróciła po roku, od września 2020 ponownie możemy oglądać ją jako gospodynię "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem zawodowym i prywatnym. Z okazji Mikołajek postanowiła podzielić się uroczym archiwalnym zdjęciem.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Nie cierpiała Mikołajek?

Na profilu Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wzruszyło fanów. Z okazji Mikołajek postanowiła pokazać, jak wyglądała jako mała dziewczynka. Dziennikarka przyznała, że nie przepadała za wczasami, na które wyjeżdżała z rodziną w okolicach święta. Być może jednak po prostu nie lubiła zdjęć z Mikołajem.

- Właśnie dostałam od mamy. Mikołajki. Szklarska Poręba. Wczasy. Jak ja tego nie lubiłam! Chyba zresztą widać. Mam nadzieję, że Wasze dzisiejsze Mikołajki są bardziej udane, czego z całego serca Wam życzę - czytamy w opisie czarno-białej fotografii.

Pod postem Agnieszki pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci komentowali zdjęcie i dzielili się swoimi mikołajkowymi wspomnieniami.

- Dziecięcy koszmar. Maski Mikołajów wzbudzały strach.

- Aga, Mikołaj jak z horroru. Ale Ty prześliczna dziewczynka.

- Ale podobna jesteś, mało się zmieniłaś - czytamy.

Miejmy nadzieję, że tegoroczne Mikołajki minęły Agnieszce w przyjemniejszej atmosferze.