Zamknij

Woźniak-Starak nabrała się na pożegnalny wpis Wojewódzkiego. Wymowny wpis dziennikarki

10.09.2021 11:33
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak uwierzyła, że Kuba Wojewódzki pożegnał się ze swoim programem w TVN. Po tym, gdy Wojewódzki opublikował czarno-białe zdjęcie, okraszone pożegnalnym wpisem, mnóstwo osób dało się nabrać na rzekome odejście gwiazdora ze stacji TVN. Tymczasem, jak podkreśla Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, Wojewódzki zostaje w stacji, podobnie jak jego program. Woźniak-Starak nie pozostawiła tego faktu bez komentarza.

Agnieszka Woźniak-Starak podobnie jak mnóstwo fanów czy gwiazd uwierzyło w rzekome odejście Kuby Wojewódzkiego z TVN. Gwiazdor TVN miał stracić swój program po wizycie w "Dzień Dobry TVN", gdzie niepochlebnie wypowiadał się na temat m.in. Małgorzaty Rozenek. Wojewódzki miał trafić na dywanik do dyrektora programowego - Edwarda Miszczaka. Gwiazdor TVN poinformował na swoim Instagramie, że po 20. latach kończy przygodę z programem w stacji TVN.

Zobacz też:  Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy. Zaginął ktoś jej bliski

Woźniak-Starak nabrała się na pożegnalny wpis Wojewódzkiego. Wymowny wpis dziennikarki

Tymczasem jak powiedział Edward Miszczak w rozmowie z Press.pl, to tylko kolejna prowokacja Wojewódzkiego, a nowe odcinki pojawią się na antenie TVN zgodnie z planem. Z kolei jak donosi Onet.pl pożegnalny wpis Wojewódzkiego to element promocji jego programu.

Tymczasem Agnieszka Woźniak-Starak uwierzyła w odejście Wojewódzkiego ze stacji.

"Szczerze? Będę tęsknić" - zdradziła gwiazda "Dzień Dobry TVN'. Chwilę później na jej Insta Stories pojawił się wymowny komentarz.

"Nawet się człowiek stęsknić porządnie nie zdąży" - podkreśliła.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram.com/ Agnieszka Woźniak-Starak