Zamknij

Wpadka Dody. Pokazała, jak stracić 150 tys. euro w 10 sekund [WIDEO]

13.08.2021 17:12
Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda udostępniła wideo z zarejestrowana "wpadką" podczas sesji. Rabczewska miała niechcący rozbić figurkę wartą 150 tys. euro. Jak twierdzi, o cenie przedmiotu dowiedziała się już po fakcie. 

Doda nie miała ostatnio dobrej passy w życiu osobistym. Po czterech latach rozpadło się jej małżeństwo z Emilem Stępniem. Decyzja miała zapaść już w zeszłym roku, a związek z producentem - istnieć już tylko formalnie. Rabczewska, która niedawno wydała soundtrack do filmu "Dziewczyny z Dubaju" zatytułowany "Don't wanna hide", przestała się kryć ze swoim nowym przyjacielem Maxem Hodgesem, tym samym, który w zeszłym roku chwalił się gorącymi zdjęcia z piosenkarką. Paparazzi przyłapali ją nawet na kupowaniu testu ciążowego w aptece. Jednak na wakacje do Grecji pojechała już jako singielka, co oficjalnie potwierdziła w jednym z postów. 

Doda zaskoczyła zdjęciem z Mykonos. Fani w szoku. "Coś się powiększyło, czy mi się wydaje?" [FOTO]

Doda udostępniła zabawne wideo. Rozbiła drogą figurkę?

Doda nie ma zamiaru znikać z social mediów, by w spokoju lizać rany po swoim małżeństwie. Wręcz przeciwnie, regularnie publikuje zdjęcia i relacje na Instagramie, a także prężnie rozkręca swój profil na TikToku. Piosenkarka właśnie wstawiła humorystyczne wideo z pewnej sesji. Widzimy na nim, jak wystrojona w mini i szpilki próbuje pozować, opierając rękę o srebrną panterę. W pewnym momencie traci równowagę, a figurka rusza z cokołu.

Jak stracić 150 tys. euro w 10 sekund - podpisała nagranie Doda. 

Że niby ta figurka jest warta 150 tys.? - zapytał jeden z fanów. 

Tak, niestety cenę zauważyłam po sesji - wyjaśniła. 

Fan chyba trochę nie dowierzali, że Dodzie nie udało się uratować cennej ozdoby, bo padło pytanie, gdzie jest dalsza część filmu.

U komornika - wyjaśniła krótko Rabczewska.

Myślicie, że luksusowy kot faktycznie rozsypał się na kawałki?