Zamknij

Wpadka Izabeli Janachowskiej. Pomyliła nazwisko słynnego polskiego pianisty

23.09.2020 12:21
Izabela Janachowska
fot. VIPHOTO/East News

Izabela Janachowska pochwaliła się, że idzie na recital muzyki Spindlera. - Kocham muzykę klasyczną, a jeszcze fortepian i na żywo, wow - ekscytowała się "znawczyni". 

Izabela Janachowska jest zawodową tancerką, która wypłynęła na szerokie wody show-biznesu dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". Po zakończeniu kariery tanecznej założyła bloga o tematyce ślubnej "Wedding Dream by Izabela Janachowska", który później przekształciła w portal. Została ekspertką od mody ślubnej i prowadziła szereg autorskich programów na antenie TVN Style i TLC, m.in. I nie opuszczę cię aż do ślubu, Ślub marzeń i Panny młode ponad miarę. 

W czerwcu 2014 roku Izabela Janachowska poślubiła przedsiębiorcę Krzysztofa Jabłońskiego. Mają rocznego syna Christophera Alexandra, który przyszedł na świat 10 maja 2019 roku. Prezenterka regularnie pokazuje rodzinne szczęście na Instagramie, dbając przy tym o każdy szczegół. Gwiazda słynie bowiem z dopracowanych stylizacji i zamiłowania do luksusu. Swego czasu głośno było o królewskim wózku za 20 tys. złotych, który gwiazd kupiła dla swojego syna.

Izabela Janachowska skrytykowana za maseczki ślubne. Wyzywa fanki od półmózgów. "Dla hejterów to komplement"

Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę na Instagramie

Gwiazda programów ślubnych stara się dbać również o rozwój duchowy. W tym celu wybrała się na koncert muzyki klasycznej, której, jak twierdzi, jest wielką fanką.

A wieczorem wybieram się razem z moim mężem na recital muzyki Spindlera. Kocham muzykę klasyczną, a jeszcze fortepian i na żywo... Wow - pochwalła się na Instastory.

Ekspertka ślubna jednak palnęła gafę, bo okazało się, że pomylił nazwisko artysty. Chodziło o słynnego polskiego kompozytora i pianistę Władysława Szpilmana. 

Mój mąż mówi, że to jest recital muzyki Szpilmana. Z tej ekscytacji już nie wiem, na co idę, ale idę - wyznała z rozbrajającą szczerością Janachowska. 

janachowska spindler
fot. Instastory:@izabelajanachowska

Posłuchaj podcastu