Zamknij

Wpadka gwiazdora "Ślepnąc od świateł". Szybko usunął wstydliwe zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
24.01.2020 18:02
Kamil Nóżyński
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kamil Nożyński z serialu "Ślepnąc od świateł" przez przypadek pokazał internautom swoje przyrodzenie. Aktor szybko podmienił wstydliwe zdjęcie, ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie... 

Kamil Nożyński zdobył popularność dzięki roli Kuby Niteckiego w serialu "Ślepnąc od świateł". Od lat znany jest fanom hip-hopu jako raper tworzącym pod pseudonimem Saful. Jest częścią zespołu Dixon37, z którym wydał trzy albumy. Zawodowe i prywatne poczynania aktora można śledzić na jego instagramowym profilu. Ostatnio w jednej z relacji pojawiło się intrygujące zdjęcie, na którym Kamil Nożyński przez przypadek zaprezentował fanom swoje przyrodzenie. 

Kamil Nożyński podmienił wstydliwe zdjęcie 

Gwiazdor "Ślepnąc od świateł" jest zapalonym triatlonistą. Właśnie przygotowuje formę do kolejnych startów. Po ostatnim treningu Kamil Nożyński zamieścił na Instastory zdjęcie, na którym dumnie prezentuje wysportowaną sylwetkę i coś jeszcze... 

Najlepsze treningi wychodzą zawsze, gdy na początku najbardziej się nie chce. Do zobaczenia na trasie - napisał zadowolony. 

233
fot. Instastory:@teraz_saful

Saful najwidoczniej nie zwrócił uwagi, że na obcisłych legginsach odcisnęło się jego przyrodzenie. Niefortunna fotka trafiła do publikacji. Nożyński jednak szybko zorientował się, co pokazał internautom i usunął zdjęcie. W ciągu 10 minut zamieścił podobną fotkę, tym razem jednak zasłonił intymne miejsce butami.

222
fot. Instastory:@teraz_saful
Zagłosuj

Podobał ci się serial "Ślepnąc od świateł"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw