Zamknij

Wpadka Małgorzaty Kożuchowskiej na festiwalu w Gdyni. Doszło do zabawnej sceny "oświadczyn"

Judyta Wanicka
23.09.2019 16:32
Małgorzata Kożuchowska
fot. Karolina Misztal/REPORTER/EASTNEWS

Małgorzata Kożuchowska zaliczyła zabawną wpadkę na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Pozująca na głównej gali gwiazda tak intensywnie machała do widzów, że w pewnym momencie zgubiła obrączkę. Wtedy z pomocą ruszył stojący obok aktor, Piotr Witkowski.

Do zabawnego incydentu doszło podczas gali finałowej 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym ekipa filmu "Proceder" w reżyserii Michała Węgrzyna na czele z Małgorzatą Kożuchowską i Piotrem Witkowskim. Aktorka czarowała powłóczystą kreacją w odcieniu karminowej czerwieni, którą kontrastowała elegancka złota biżuteria. To właśnie jeden z pierścionków gwiazdy wpędził ekipę w małe zakłopotanie.

Małgorzata Kożuchowska zgubiła pierścionek na czerwonym dywanie

Małgorzata Kożuchowska pozowała do zdjęć z gracją hollywoodzkiej gwiazdy. Aktorka posyłała causy do obiektywów i machała widowni. Nagle z jej palca zsunęła się obrączka. Pierścionek potoczył się po czerwonym dywanie, co wywołało małą konsternację wśród członków ekipy "Procederu". Małgorzata Kożuchowska była zupełnie zbita z tropu. Na szczęście mogła liczyć na pomoc kolegi, aktorka Piotra Witkowskiego. Odtwórca roli Tomka Chady podniósł pierścionek i podał go aktorce w zabawny sposób: odegrał scenę oświadczyn.

Małgorzata Kożuchowska skomentowała zabawną sytuację na Instagramie. 

Ten moment kiedy idziesz czerwonym dywanem, machasz do swoich fanów, gubisz pierścionek i... oświadcza Ci się sam Bradley Cooper. Taki redcarpet to ja rozumiem - żartowała.

Po "oświadczynach" na czerwonym dywanie Małgorzata Kożuchowska nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Zobaczcie, jak to wyglądało.

RadioZET.pl/jw