Zamknij

Wpadka Natalii Siwiec w bikini. Pokazała za dużo? Fani: "Widać fragment bardzo intymny"

Judyta Wanicka
20.01.2020 16:57
Natalia Siwiec
fot. Instagram:@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w bikini pozuje z dwuipółletnią Mią. Zdjęcie z meksykańskiej plaży oburzyło część fanów modelki. Wszystko przez mocno wycięty dół kostiumu, który niebezpiecznie odsłonił pachwinę gwiazdy.

Natalia Siwiec spędza wakacje w meksykańskim Tulum. Na wypoczynek wybrała się z mężem, Mariuszem Raduszewskim, i dwuipółletnią córką Mią. Miss Euro relacjonuje wakacje na Instagramie, przy okazji prezentując modne plażowe stylizacje. Ostatnie zdjęcie, na którym modelka pozuje z córką w skąpym bikini, wywołało mnóstwo kontrowersji. Fanów zniesmaczył widok, jaki zaserwowała im modelka.

Natalia Siwiec w bikini. Odsłoniła za dużo?

Natalia Siwiec pozuje w mocno wyciętym bikini i plażowej tunice. Między nogami modelki stoi mała Mia ubrana w dwuczęściowy strój kąpielowy. Zdjęcie na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie. Emocje pojawiają się, dopiero gdy przyjrzymy się dolnej części kostiumu. Zza stringów niebezpiecznie wyłoniła się naga pachwina.

Zdjęcie wywołał oburzenie u części obserwatorów modelki. Gwiazda oberwała za epatowanie nagością przy córce i tanią prowokację. 

Tak z pachwiną przy dziecku... Jeszcze może obie pachy pokaż.

Z gołą p* przy dziecku... no fest.

To już trzeba było nie zakładać majtek do tego zdjęcia, po co, i tak wszystko widać - czytamy w komentarzach.

Na reakcję Siwiec nie trzeba było długo czekać. Na pytania, dlaczego włożyła takie skąpe bikini, odparła:

Po to, by zakryć "wadżajnę" - odpisała, wyraźnie rozbawiona.

Gołym okiem widać fragment bardzo intymny... - subtelnie przyczepiła się jednak z fanek.

O ile pachwina stała się fragmentem intymnym i coś mi umknęło. Intymny fragment raczej jest na środku, a nie na boku - tłumaczyła poirytowana Siwiec. Tak też się składa, że ja nie mam waginy z boku (jeśli niektóre dziewczyny mają, to bardzo mi przykro). Tam, chyba jak większość kobiet, mam po prostu pachwinę - wyjaśniała.

Zagłosuj

Zdjęcie Natalii Siwiec jest nieprzyzwoite?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw