Zamknij

Wpadka Nosowskiej u Kuby Wojewódzkiego

Redakcja
24.10.2018 12:55
Katarzyna Nosowska u Kuby Wojewódzkiego
fot. instagram

We wtorek, 23 października na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego pojawiła się piosenkarka Katarzyna Nosowska. Jak zwykle program obfitował w wiele zabawnych sytuacji. Nie obyło się bez wpadek. Jedna przytrafiła się Nosowskiej. Co się stało?

W najnowszym odcinku show „króla TVN” gośćmi byli Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło. Obydwoje właśnie wydali swoje nowe płyty, więc muzyczne tematy nie mogły zostać pominięte. Tradycyjnie nie zabrakło też innych i nie obyło się bez niefortunnych zwrotów. Tym razem wpadkę popełniła Nosowska, zwracając się do Dawida w zaskakujących słowach.

Kasia Nosowska u Kuby Wojewódzkiego

W trakcie programu wokalistka promowała swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Basta”. Artystka przyznała, że na krążku rozprawia się z przeszłością. Jest to taki „artystyczny detoks”, a płyta opowiada o sprawach dla niej ważnych.

Poza płytą Nosowska opowiadała także o książce „A ja żem jej powiedziała”, która jest rezultatem instagramowej „działalności” artystki. W swoich popularnych już filmikach gwiazda wyśmiewa świat show-biznesu.

Prowadzący show Kuba Wojewódzki zauważył, że książka sprzedaje się lepiej niż Konstytucja. Na co artystka skwitowała: „I nie jest do zmiany!”.

Po książce przyszedł czas na temat odchudzania, bo, jak wiadomo od pewnego czasu, Nosowska podjęła próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Gwiazda postanowiła z żartem skomentować swoją wizualną przemianę. Wyjaśniła, że wcale nie schudła i jest nawet gorzej. Po pewnym czasie z jej ust padły też słowa, których chyba do końca nie przemyślała.

„Wcześniej byśmy się na tej kanapie nie zmieścili! Wcześniej mogłoby we mnie wejść jakichś piętnastu ciebie. Dziś? Może jeden” – stwierdziła ku uciesze prowadzącego, który natychmiast podchwycił słowną wpadkę piosenkarki, skierowaną do siedzącego obok Dawida Podsiadły. Ten na szczęście wcale nie poczuł się urażony. Wręcz przeciwnie.

RadioZET.pl/SA