Zamknij

Wpadka Weroniki Rosati. Przyszła na imprezę w poplamionej sukience [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
19.09.2019 13:13
Weronika Rosati
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Weronika Rosati pojawiła się na gali Kobieta Glamour 2019 w żółtej kreacji, na której było widać mokre plamy. Skazy na pięknej sukience aktorki natychmiast przykuły uwagę fanów, którzy postanowili zapytać gwiazdę wprost: skąd te zabrudzenia? Weronika Rosati wytłumaczyła się z wpadki na Instagramie.

Weronika Rosati pojawiła się z plamami na sukience na gali Kobieta Glamour 2019. Gwiazda, która z powodzeniem mogłaby pretendować do grona polskich ikon stylu, trudno podejrzewać o niechlujstwo. Jednak to, co bezlitośnie ujawniły ostre światło fleszy, rzuciło cień na nieskazitelny wizerunek gwiazdy.

Weronika Rosati w zaplamionej sukience na imprezie Glamour

Weronika Rosati na imprezie miesięcznika "Glamour" pozowała na ściance w eleganckiej żółtej sukni, na której widać było ciemne plamy. Góra kreacji prezentowała się mało estetycznie. Gwiazda starała się jednak nie zwracać uwagi na mokre ślady i wcale nie próbowała ich zasłaniać. Nawet pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Fani Weroniki Rosati od razu zauważyli szpecące plamy.

Suknia piękna, tylko czy te plamy to wzór, przypadek czy o co chodzi? - zapytała gwiazdę jedna z internautek.

Okazuje się, że aktorka miała tego wieczora wyjątkowego pecha. Winowajcą fatalnego wyglądu kreacji był siąpiący deszcz. Sukienka zamokła w kilku miejscach. Pech chciał, że materiał nie zdążył wyschnąć zanim gwiazda stanęła do zdjęć.

Deszcz - odpowiedziała fance Weronika Rosati i zamieściła płaczącą ze śmiechu buźkę.

Na szczęście ulewa nie naruszyła fryzury i makijażu. Mimo drobnej skazy na kreacji, Weronika Rosati prezentowała się wprost zjawiskowo.

RadioZET.pl/jw