Zamknij

Wpadka dziennikarza brytyjskiej telewizji. Ogłosił śmierć królowej Elżbiety II

13.05.2021 10:38
królowa Elżbieta II
fot. Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II została uśmiercona przez dziennikarza. Alastair Campbell, prowadzący programu "Good Morning Britain", przypadkowo ogłosił śmierć brytyjskiej monarchini. "Przepraszam" - powiedział, gdy zauważył swój błąd.

Królowa Elżbieta II zasiada na brytyjskim tronie najdłużej ze wszystkich monarchów w historii. Mimo wieku wciąż nie przekazała władzy następcy i odpowiedzialnie wypełnia swoje obowiązki. Brytyjczycy martwią się o zdrowie 95-latki - zwłaszcza że niedawno królowa pochowała swojego męża. Książę Filip zmarł 9 kwietnia 2021 roku w wieku 99 lat. Filip i Elżbieta byli ze sobą 74 lata i stanowili najdłużej żyjące małżeństwo w historii imperium brytyjskiego.

Niedawno w programie "Good Morning Britain" poruszono temat królowej i jej zmarłego męża. Niestety, podczas transmisji programu śniadaniowego doszło do poważnej wpadki. Dziennikarz przypadkowo przekazał wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II.

Zobacz także:  Meghan Markle urodziła? Jeden z tabloidów ma swoje przypuszczenia

Królowa Elżbieta II uśmiercona w brytyjskiej telewizji

Dziennikarz Alastair Campbell przejęzyczył się w brytyjskim programie śniadaniowym na żywo. Jego słowa zszokowały widzów.

- Dużo rozmawialiśmy o księciu Filipie po śmierci królowej - powiedział prowadzący.

Gospodarz śniadaniówki szybko zauważył swój błąd i sprostował informację.

- Przepraszam, ale muszę coś sprostować. Myślę, że mogłem przypadkowo ogłosić "śmierć królowej" - wyjaśnił.