Zamknij

Wpadka na świątecznym koncercie. Gwiazda pokazała majtki

Redakcja
12.12.2018 13:39
Natalia Schroeder
fot. LUKASZ SOLSKI/East News, 2,3,4 WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

W niedzielę, 10 grudnia w Gdańsku odbył się świąteczny koncert „Miłość jest wszystkim” zorganizowany przez stację TVN. Na scenie wystąpiło wielu polskich artystów, m.in. Edyta Górniak, Igor Herbut, Blue Cafe, Ania Wyszkoni, Piotr Kupicha oraz Natalia Szroeder. Nie obyło się bez wpadek. Ostatnia z wymienionych gwiazd nie przewidziała, że kreacja spłata jej figla...

Każda z gwiazd, które pojawiły się na scenie w ramach koncertu „Miłość jest wszystkim”, przyciągała uwagę wyjątkową kreacją – a nawet kreacjami, bo gwiazdy prezentowały się w różnych odsłonach. Natalia Szroeder na tę okazję wybrała kilka zwiewnych dość sukienek. Z pewnością nie przewidywała, że jedna z kreacji będzie „żyła swoim życiem”.

Czarna, lekka sukienka, którą wybrała Szroeder na jedno z wyjść, przez jakiś czas wyglądała jak balon. Podwiewało pod nią powietrze, a artystce ciężko było zapanować nad tym, co z kreacją się działo. W pewnym momencie Natalia „zaświeciła” bielizną. Białe majtki kontrastowały z sukienką, przez co wszystko było jeszcze bardziej widoczne.

Natalia Szroeder – wpadka na scenie

2

No cóż, wpadki się zdarzają. Z pewnością piosenkarka w przyszłości bardziej praktycznie podejdzie do swoich scenicznych kreacji.

RadioZET.pl/SA