Zamknij

Wpadka na urodzinach Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda musiała zjeść tort z podłogi [WIDEO]

Judyta Wanicka
28.01.2020 19:43
Marcelina Zawadzka
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka świętowała 31. urodziny. Jednak zanim gwiazda pojawiła się na imprezie, doszło do niefortunnego zdarzenia - tort urodzinowy wylądował na podłodze. Reakcja Marceliny Zawadzkiej rozbawiła fanów! 

Marcelina Zawadzka trzy dni obchodziła 31. urodziny. Prezenterka "Pytania na śniadanie" wyprawiła z tej okazji huczną imprezę, a właściwie przygotowali ją dla niej przyjaciele. Były balony, szampan, drogie prezenty i apetyczny tort z kremem. Niestety solenizantce nie dane było zdmuchnąć z niego świeczek. Tuż przed rozpoczęciem urodzin tort wylądował na podłodze. 

Marcelina Zawadzka obchodziła 31. urodziny

Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie relacją z imprezy urodzinowej. Miss Polonia wyglądała tego wieczora wprost obłędnie! W marynarce w gazetowe printy i eleganckich kozakach weszła dziarskim krokiem do restauracji Mateusza Gesslera, gdzie czekała na nią zaprzyjaźniona ekipa. Wszystko byłoby idealnie, gdy nie wypadek podczas przygotowań. Na wideo zamieszczonym na profilu gwiazdy można było zobaczyć, jak jedna z osób upuściła tort urodzinowy. Kremowy wypiek zsunął się z tacy i spektakularnie plasnął na podłogę.

torcik
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka musiała obejść się smakiem i zdmuchnąć świeczki bez tortu. Przykra wpadka jednak nie zepsuła jej humoru. Gwiazda wzięła z podłogi odrobinę bitej śmietany i z uśmiechem oblizała palec przed obiektywem. 

sddd
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka
marcela zawadzka
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka
Zagłosuj

Podoba ci się urodzinowa stylizacja Marceliny Zawadzkiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw