Zamknij

Wpadka podczas koncertu kolęd w TVP. Zabawne, co zobaczyli widzowie [FOTO]

29.12.2020 08:53
Wigilijny koncert kolęd w TVP
fot. YouTube/Bądźmy Razem TVP

Podczas koncertu kolęd w TVP doszło do zabawnej wpadki. W trakcie występu Sylwii Grzeszczak puszczono napisy dla niesłyszących. Bynajmniej jednak nie były to słowa kolędy... 

Świąteczny koncert kolęd w TVP jest doroczną tradycją. W Wigilię telewizyjna Jedynka wyemitowała występy polskich artystów. Jeden z koncertów odbył się w Bazylice Katedralnej w Pelplinie. W tym roku galę zadedykowano pracownikom ochrony zdrowia. Znane kolędy i pastorałki zaśpiewali z towarzyszeniem orkiestry m.in. Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak, Viki Gabor, Piotr Cugowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tre Voci i Alicja Tracz. 

Koncert kolęd w TVP: wpadka w trakcie występu Sylwii Grzeszczak 

Koncert kolęd w TVP 2020 jak zwykle odbył się z wielką pompą. O ile na scenie wszystko zagrało jak należy, telewidzowie, zwłaszcza ci niesłyszący, mieli powody do śmiechu. Podczas emisji można było skorzystać z transkrypcji tekstu pieśni wykonywanych przez gwiazdy. W trakcie występu Sylwii Grzeszczak doszło jednak do zabawnej wpadki: nagle oczom widzów ukazały się całkiem inne słowa niż powinny. Prawdopodobnie były to napisy do jakiegoś filmu.

Pójdę teraz do toalety i zaraz wrócę - można było przeczytać na ekranie. 

Wpadka natychmiast została uwieczniona na zdjęciach i wrzucona na Twitter. W komentarzach zaroiło się od drwin i żartów.

Cały występ Sylwii Grzeszczak z koncertu kolęd w TVP, bez kompromitujących napisów, można obejrzeć na instagramowym profilu artystki. Wyszło naprawdę pięknie!