Zamknij

Wpadka w TVP Info. Dziennikarka miała włączony mikrofon, wszystko poszło na wizji [WIDEO]

12.02.2021 17:20
Wpadka TVP Info
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Wpadka w TVP Info. Dziennikarka programu informacyjnego zaliczyła małą wtopę w programie na żywo. Nie spodziewała się, że jej komentarz usłyszą tysiące widzów przed telewizorami.

Wpadki telewizyjne zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Nie da się ukryć, że programy nadawane na żywo stanowią spore wyzwanie i są ciężkie w realizacji. Ciężko zapanować nad tym, co pojawi się w kadrze i jakie problemy techniczne napotka produkcja. Szczególne wyzwanie stoi przed dziennikarzami, którzy nie mają szans na powtórzenie nieudanych fragmentów wypowiedzi.

Zobacz także:  Wpadka podczas koncertu kolęd w TVP. Zabawne, co zobaczyli widzowie [FOTO]

Dziennikarka TVP Info zaliczyła wpadkę w programie [WIDEO]

Ostatnio w internecie pojawiło się nagranie z drobnej wpadki w programie TVP Info. Prezenterka ze studia musiała przerwać rozmową z reporterką po to, żeby wyemitować konferencję prasową. Na ekranie pojawił się Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że dziennikarka wciąż miała włączony swój mikrofon, przez co widzowie mogli usłyszeć jej prywatne komentarze.

- Trochę ją przekrzyczałam (...) Nie widziałam, czy on już gada, nie gada. W tej masce nic nie widać - słychać w tle konferencji.

Wpadka szybko została zauważona i głos dziennikarki nie zakłócał dalszej części wypowiedzi rzecznika Ministerstwa Zdrowia.