Zamknij

Wpadka w "Twoja twarz brzmi znajomo": ujawnili zwycięzcę przed finałem?

08.11.2021 18:06
TTBZ
fot. Mateusz Jagielski/East News

15. edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo" powoli dobiega końca. Przed nami już tylko wielki finał programu. Tymczasem internauci przekonują, że przez wpadkę w social mediach TTBZ przypadkiem ujawniono zwycięzcę.

" Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym celebryci wcielają się w różne gwiazdy muzyki i wykonują ich utwory, a także w pełni przeistaczają się w naśladowane przez siebie gwiazdy. Niektórzy robią to tak, że trudno poznać, że mamy do czynienia z naśladowcą, a nie prawdziwą gwiazdą. Tak było np. podczas występu  Roberta Janowskiego, który wcielił się w rolę Grzegorza Markowskiego. Show tak bardzo przypadło widzom do gustu, że właśnie odbywa się piętnasta już edycja tego formatu. Za nami już dziewięć odcinków - został wiec już tylko wielki finał. Po ostatnim, piątkowym show, okazało się, że o zwycięstwo walczyć będą: Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska oraz Adam Zdrójkowski (w kolejności od osoby z największą liczbą punktów).

Zobacz także:  Patryk Niekłań z "Mam talent" przeżył tragiczny wypadek. Teraz potrzebuje pomocy

Wpadka w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Ujawnili zwycięzcę?

W wielkim finale gwiazdy programu walczą o nagrodę 100 tysięcy złotych, które przekazują na dobrowolnie wybrany przez siebie cel charytatywny, oraz symboliczną "Złotą Twarz", czyli nagrodę, która może w ich domach dołączyć do pozostałych zaszczytnych trofeów. Jak wiadomo, odcinki programu TTBZ nagrywane są z wyprzedzeniem. Nie inaczej jest z wielkim finałem, którego wyniki są z oczywistych względów trzymane w wielkiej tajemnicy aż do momentu, kiedy mogą ujrzeć światło dzienne. Niestety, jak to bywa z produkcjami telewizyjnymi, nie wszystko da się przewidzieć. Zdaniem internautów w niedawnym odcinku TTBZ, tuż po półfinale, przypadkowo ujawniono, kto będzie zwycięzcą show. Wszystko przez spotkanie na żywo z finalistami.

Zwycięstwo w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" to dla wszystkich jego uczestników ważne wyróżnienie od widzów i jurorów. Nic dziwnego, że zdobyta "Złota Twarz" jest powodem do dumy i z domu zdobywcy znajduje swoje właściwe miejsce. I właśnie tę nagrodę na ścianie u Roberta Janowskiego dostrzegł podczas spotkania na żywo jeden z internautów. Choć "lajw" zniknął już z social mediów, m.in. na Facebooku znaleźć można liczne komentarze zawiedzionych widzów, a serwis "Pudelek" zamieścił u siebie screen z rzeczonej relacji na żywo po półfinale TTBZ.

"Trochę bez sensu robić live z finalistami i w tle osoby widnieje złota twarz. Przez to finał nie będzie zaskoczeniem dla wielu osób, a to przykre", "Był live po odcinku półfinałowym i na ścianie jednego z finalistów wisi złota twarz" - czytamy na Facebooku.

Rzeczywiście to Janowski będzie piętnastym zwycięzcą programu?