Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wróblewska nie zda matury? Powtórzyła błąd Musiała

08.05.2017 11:01

„Ach, ta dzisiejsza młodzież..." – chciałoby się powiedzieć. Julia Wróblewska powtórzyła błąd Maćka Musiała i na maturę weszła z telefonem. Miejmy nadzieję, że jej się upiecze, bo przecież zrobiła tylko kilka niewinnych zdjęć.

Wróblewska nie zda matury? Powtórzyła błąd Musiała fot. Instagram

Julia Wróblewska zdaje w tym roku maturę. Aktorka niedawno postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wrażeniem po egzaminie z matematyki. – Po matmie! Jak Wam poszło? Mnie dobrze! 22/25 z zamkniętych!!! 88%. Otwartych nie mogę dokładnie sprawdzić, ale nie jest najgorzej. Po podsumowaniu powinno dalej być dobrze – napisała na Instagramie zadowolona z siebie celebrytka.

Sęk w tym, że wnoszenie urządzeń elektronicznych na maturę jest surowo wzbronione. Ten sam błąd popełnił kilka lat temu Maciej Musiał, który zrobił zdjęcie sali, w której pisał maturę z języka polskiego. Choć udało mu się uniknąć przykrych konsekwencji, gdyż okazało się, że zdjęcie zostało zrobione jeszcze przed egzaminem, w całej Polsce dyskutowano o tym, że wykonywanie tego typu fotografii nie jest specjalnie rozsądne.

Nie wiadomo, kiedy Julia zrobiła zdjęcie – czy przed maturą, czy – jak może wynikać z opisu – już po niej, miejmy jednak nadzieję, że aktorce uda się uniknąć kary. A maturzystom przypomnijmy, żeby telefony zostawili poza salą. 

RadioZET.pl/SI

Oceń