Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wróblewska nie zda matury? Powtórzyła błąd Musiała

08.05.2017 11:01

„Ach, ta dzisiejsza młodzież..." – chciałoby się powiedzieć. Julia Wróblewska powtórzyła błąd Maćka Musiała i na maturę weszła z telefonem. Miejmy nadzieję, że jej się upiecze, bo przecież zrobiła tylko kilka niewinnych zdjęć.

Wróblewska nie zda matury? Powtórzyła błąd Musiała fot. Instagram

Julia Wróblewska zdaje w tym roku maturę. Aktorka niedawno postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wrażeniem po egzaminie z matematyki. – Po matmie! Jak Wam poszło? Mnie dobrze! 22/25 z zamkniętych!!! 88%. Otwartych nie mogę dokładnie sprawdzić, ale nie jest najgorzej. Po podsumowaniu powinno dalej być dobrze – napisała na Instagramie zadowolona z siebie celebrytka.

Sęk w tym, że wnoszenie urządzeń elektronicznych na maturę jest surowo wzbronione. Ten sam błąd popełnił kilka lat temu Maciej Musiał, który zrobił zdjęcie sali, w której pisał maturę z języka polskiego. Choć udało mu się uniknąć przykrych konsekwencji, gdyż okazało się, że zdjęcie zostało zrobione jeszcze przed egzaminem, w całej Polsce dyskutowano o tym, że wykonywanie tego typu fotografii nie jest specjalnie rozsądne.

Nie wiadomo, kiedy Julia zrobiła zdjęcie – czy przed maturą, czy – jak może wynikać z opisu – już po niej, miejmy jednak nadzieję, że aktorce uda się uniknąć kary. A maturzystom przypomnijmy, żeby telefony zostawili poza salą. 

RadioZET.pl/SI

Oceń