Zamknij

Wspólny projekt Michała Szpaka i Małgorzaty Rozenek. Co planują?

Redakcja
07.11.2018 11:04
Wspólny projekt Michała Szpaka i Małgorzaty Rozenek. Co planują?
fot. Instagram:@m_rozenek

Wydawać by się mogło, że Michał Szpak i Małgorzata Rozenek to gwiazdy z dwóch różnych światów. Tymczasem na profilu Małgorzaty pojawiła się ich wspólna fotografia, która zapowiada nowy projekt. Czym zaskoczy nas ten duet?

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN. Jej kariera rozpoczęła się od „Perfekcyjnej pani domu”, ale obecnie widzowie najbardziej kojarzą ją z bardzo lubianym „Projektem Lady”. Jest również bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, które często wykorzystuje do promowania marek, z którymi podpisuje kontrakty reklamowe.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w świątecznej sesji zdjęciowej

Michał Szpak to z kolei nie tylko gwiazda TVP2, ale również jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Juror „The Voice of Poland” 7 września wydał swój kolejny album „Dreamer”. Artysta zyskał ogromną sympatię fanów nie tylko za sprawą talentu wokalnego, ale również otwartości i radosnego usposobienia.

ZOBACZ: Michał Szpak opowiada Kubie Wojewódzkiemu o sprawach łóżkowych

Wspólny projekt Małgorzaty Rozenek i Michała Szpaka

Wydawać mi się mogło, że Małgorzata i Michał działają na dwóch różnych biegunach show-biznesu. Tymczasem w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź ich wspólnego projektu. Rozenek na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię, na której pozuje wraz ze Szpakiem. Zdjęcie podpisała wymownie: „new collaboration”. Nie wiadomo jeszcze, czy sesja zdjęciowa jest związana z kontraktem reklamowym, czy gwiazdy planują innego rodzaju przedsięwzięcie. Fani jednak polubili ten interesujący duet i z niecierpliwością czekają na więcej informacji.

Rozenek i Szpak
fot. Instagram:@m_rozenek

„Świetnie wyglądacie! Michał jest niezwykłym artystą i pięknie śpiewa. Czekamy na tą niespodziankę”.

„Moje dwie ulubione Postacie w polskim show-biznesie na jednym zdjęciu. Uwielbiam Was!”

Miejmy nadzieję, że szybko dowiemy się, co szykują dla nas Małgorzata i Michał.

RadioZET.pl/MF