Zamknij

Julia Wieniawa ponownie na Netflixie. Zagra razem z Nikodemem Rozbickim

22.12.2020 11:02
Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pojawią się wspólnie w nowej produkcji na Netflixie. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" pojawi się na platformie 28 grudnia 2020 roku. Czy to kolejna część "W lesie dziś nie zaśnie nikt"?

Julia Wieniawa może być przykładem dla wielu młodych aktorek, jak w błyskawiczny sposób zrobić karierę i w wieku zaledwie cieszyć się statusem jednej z najpopularniejszych krajowych celebrytek. Kiedy młoda Julia zagrała postać Pauliny w uwielbianej przez widzów "Rodzince.pl", można było się spodziewać, że zwróci na siebie uwagę widzów i producentów. Być może jednak nawet sama aktorka nie spodziewała się, że tak szybko wespnie się po szczeblach kariery. Obecnie Wieniawa jest rozchwytywana przez reżyserów, reklamodawców, media śledzą niemal każdy jej ruch, a sama gwiazda zgromadziła niemałą fortunę oraz liczne grono fanów.

W 2020 roku mogliśmy zobaczyć Julię między innymi w głośnej "Sali samobójców. Hejter" i splatterowym horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Aktorka pojawi się także w "Smallworld" Patryka Vegi, a na rok 2022 zapowiedziano ekranizację "Chłopów" z jej udziałem. Dla fanów młodej aktorki mamy świetną wiadomość. Już 28 grudnia 2020 roku na platformie Netflix pojawi się nowa produkcja z Wieniawą, "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją".

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa próbuje ratować Lemiss: "Pokazujemy rzeczy w świetle dziennym"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrają razem w produkcji Netflixa

Julię Wieniawę mogliśmy podziwiać w ramionach Nikodema Rozbickiego na wspólnych zdjęciach z wakacji, na jakie wybrała się aktorska para. Teraz pojawią się razem na planie. Jak informuje w opisie filmu Netflix, "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to dramat.

- Podczas imprezy noworocznej paczki przyjaciół seria szalonych wydarzeń wydobywa na jaw sekrety, łamie serca i prowadzi do szokującego finału - czytamy.

Poza Wieniawą i Rozbickim na ekranie pojawią się także Mateusz Więcławek, Wojciech Łozowski i Adam Graf Turczyk. Planujecie umilić sobie wieczór seansem "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"?