Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc zdradza wynik wyborów. Niespodzianka w II turze?

29.06.2020 15:23
Wojciech Glanc - jasnowidz z "Mam Talent"
fot. Instagram:@wojciechglanc

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 zna już popularny jasnowidz Wojciech Glanc. Gwiazdor "Mam Talent" przewiduje zdecydowany triumf jednego z kandydatów. Kto zwycięży w wyborach i zostanie prezydentem Polski: Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? 

Wybory prezydenckie 2020 elektryzują całą Polskę. Pierwsze wyniki poznaliśmy w niedzielny wieczór. Według nich w pierwszym etapie rywalizacji o najwyższy urząd w państwie zwyciężył Andrzej Duda. Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski. Obaj kandydaci spotkają się w drugiej turze 12 lipca.

Sondaże przed drugą turą wyborów mogą jeszcze ulec zmianie. Tymczasem sporą polarnością cieszą się przepowiednie jasnowidzów na temat wyniku wyborów prezydenckich 2020. Swoją wizję przedstawił m.in. Wojciech Glanc, popularny wróżbita i brzuchomówca. Mężczyzna stał się znany dzięki udziałowi w takich programach telewizyjnych jak "Big Brother" i "Mam Talent". W tym ostatnim udało mu się dotrzeć do półfinału. Obecnie prowadzi kanał na YouTube, gdzie regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami. 

Krzysztof Jackowski wie, kto wygra w II turze wyborów

Wybory prezydenckie 2020: kto wygra? Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada wynik

Wojciech Glanc, podobnie jak Krzysztof Jackowski z Człuchowa, jest jasnowidzem i potrafi przewidywać przyszłość. Przed wyborami twierdził, że Andrzej Duda zachowa władzę, podobnie jak jego macierzysta partia Prawo i Sprawiedliwość. Czy druga tura wyborów przyniesie nieoczekiwany zwrot? Glanc podzielił się swoimi przeczuciami w rozmowie z portalem Plotek.

Moim zdaniem mimo wszystko niestety wygra Duda. Chciałbym się pomylić, ale takie odczucia mam od dawna i one się nie zmieniają - powiedział jasnowidz.

Zdaniem gwiazdora "Mam Talent" frekwencja w drugiej turze znacząco nie wrośnie i obecny prezydent utrzyma dotychczasową przewagę nad Rafałem Trzaskowskim. Dojdzie jednak do zamieszania z wyborcami za granicą. Jasnowidz przeczuwa jakieś perturbacje. 

Dla mnie to straszna farsa jak z koszmaru - mówi intrygująco Wojciech Glanc. 

Co dokładnie wydarzy się w turze wyborów? O tym przekonany się za dwa tygodnie, w niedzielę, 12 lipca. 

Krzysztof Jackowski ma ponurą wizję na jesień 2020. Co nas czeka?

Posłuchaj podcastu