Zamknij

Wybory prezydenckie w USA. Tak w młodości wyglądali Donald Trump i Joe Biden [ZDJĘCIA]

06.11.2020 16:22
Joe Biden Donald Trump
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Już niebawem poznamy wynik wyborów prezydenckich w USA. Wiele wskazuje na to, że w Białym Domu zasiądzie Joe Biden. Tymczasem internet podbijają zdjęcia z młodości dwóch kandydatów na prezydenta. Który z nich prezentował się lepiej?

Joe Biden i Donald Trump to główni kandydaci wyborów prezydenckich 2020 w USA. Choć początkowo wydawało się, że szanse na reelekcję Trumpa są spore, sytuacja zmieniła się diametralnie. Po zliczeniu kolejnych głosów na prowadzenie wyszedł 77-letni kandydat Demokratów. Wybory w USA budzą wielkie emocje, a Amerykanie nie mogą doczekać się oficjalnego ogłoszenia wyników.

Tymczasem internauci starają się wykorzystać czas wyborów do tworzenia memów i publikowania zabawnych nagrań. Media społecznościowe zaczęły podbijać zdjęcia z młodości kandydatów na prezydenta. Wiele osób zastanawia się, jak kilka lat temu wyglądali Joe Biden i Donald Trump. Okazuje się, że obaj byli naprawdę przystojni.

Zobacz także:  Joanna Moro myśli o wyjeździe z Polski. Aktorka pożaliła się na brak pracy i pandemię

Joe Biden i Donald Trump na zdjęciach z młodości. Przystojni?

Zdjęcie młodego Joe Bidena na swoim Twitterze opublikował Randy Rainbow - amerykański komik i piosenkarz, znany przede wszystkim ze swojej działalności na platformie YouTube. Kandydat na prezydenta USA na zdjęciu ma 26 lat, brązowe włosy i szeroki, hollywoodzki uśmiech.

- Wiem, jak bardzo jesteśmy napaleni podczas pandemii, więc tylko przypominam, że młody Joe Biden był gorący - napisał komik.

Młody Donald Trump również różni się od tego, którego znamy teraz. Mężczyzna nie nakładał na twarz dużych ilości samoopalacza, w związku z czym nie była ona tak pomarańczowa, jak obecnie. Trump jako młody biznesmen często pozował do zdjęć w garniturach.

Internauci spierają się, który z kandydatów na prezydenta USA wyglądał lepiej w młodości. Wiele osób uważa, że bardziej atrakcyjny był Joe Biden. Zgadzacie się z tym werdyktem?