Zamknij

Wyciekło zdjęcie 16-letniej Meghan Markle z chłopakiem. Pozowała w odważnej kreacji

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 19:40
Meghan Markle
fot. Pool Getty Images/Associated Press/East News

Meghan Markle jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna często nagina dworskie zasady, a wiadomości na temat jej konfliktu z rodziną bardzo często trafiają na okładki gazet. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym 16-letnia Meghan pozuje z pierwszym chłopakiem.

Meghan Markle znów zwróciła na siebie uwagę wszystkich mediów. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym 16-letnia wówczas księżna pozuje ze swoim pierwszym chłopakiem Luisem Segurą na zimowym balu. Meghan ma na sobie obcisłą, dość odważną cekinową sukienkę z głębokim dekoltem i z uśmiechem przytula się do ukochanego. Obserwatorzy brytyjskiej rodziny królewskiej mają mieszane uczucia odnośnie fotografii.

Meghan Markle z pierwszym chłopakiem

Większość osób pozytywnie reaguje na zdjęcie. Zauważają, że mimo ponad 20 lat różnicy księżna prawie wcale się nie zmieniła.

- Jest piękna!

- Ona się wcale nie zmieniła. Wow!

- Jak można wyglądać tak elegancko, gdy ma się dopiero 16 lat?! Cudowna.

- Czy ona w ogóle się starzeje? Naprawdę myślałam, że to zdjęcie z teraz! - komentują fani.

Inni podchodzą do tej kwestii z drugiej strony i twierdzą, że już jako młoda dziewczyna Meghan wyglądała na 30-latkę. Dodatkowo krytycy podkreślają, że tego typu zdjęcia szkodzą tradycyjnemu wizerunkowi brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan Markle, zanim poznała księcia Harry'ego, była początkującą aktorką i miała wielu partnerów - w tym również męża.

Co sądzicie o zdjęciu 16-letniej Meghan?

Zagłosuj

Podoba ci się zdjęcie 16-letniej Meghan Markle?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh