Zamknij

Wypadek w „Mam Talent”. Mąż upuścił żonę podczas akrobacji

Redakcja
19.07.2018 11:49
Mam Talent
fot. YouTube

W amerykańskiej edycji „Mam Talent” doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Podczas akrobacji na trapezie mąż wypuścił żonę z rąk.

Mary i Tyce to małżeństwo cyrkowców, którzy zdecydowali się na udział w amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Obydwoje zawiśli nad sceną na trapezie, na którym wykonywali skomplikowane akrobacje.

Przez dłuższą chwilę para akrobatów wykonywała swój pokaz, wisząc kilka metrów nad sceną. Jury było zachwycone, a widownia śledziła show z zapartym tchem. Akrobacje były skomplikowane – zawierały wiele przerzutów, obrotów i opierały się na sprawności, sile i przede wszystkim zaufaniu małżonków.

Niestety, w którymś momencie doszło do strasznej pomyłki i stopy kobiety, zawieszonej głową do dołu, wyśliznęły się jej mężowi z rąk. Akrobatka spadła na podłogę, co wszyscy obserwowali z przerażeniem. Po chwili jednak wstała i... spytała o szansę na powtórzenie triku. Jurorzy od razu odrzucili tę możliwość, uznając, że ich pokaz był fantastyczny i niesamowicie trudny. Nikt nie mógłby tego wykonać bez błędu – powiedział Simon Cowell.

1

– To wyglądało tak strasznie, a ty pierwsze, co zrobiłaś, to spytałaś o możliwość wykonania tego powtórnie – stwierdził poruszony Howie Mandel.

Ostatecznie para przeszła dalej i było to naprawdę zasłużone.

Zobaczcie to sami.

RadioZET.pl/SA