Zamknij

Syn Wiśniewskiego świętował 18. urodziny. Lider Ich Troje przyprowadził nową żonę [FOTO]

25.06.2020 10:44
Syn Michała Wiśniewskiego, Xavier, skończył 18 lat
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Xavier Wiśniewski wyprawił osiemnastkę. Na imprezie bawiło się liczne rodzeństwo, Mandaryna oraz Michał Wiśniewski z nową żoną. Lider Ich Troje pokazała Polę na rodzinnym zdjęciu. 

Michał Wiśniewski z nową żoną bawili się na 18. urodzinach Xaviera. Syn lidera Ich Troje ze związku z Mandaryną właśnie wkroczył w pełnoletność. Z tej okazji przy wsparciu mamy wyprawił domową uroczystość, na której pojawili się członkowie najbliższej rodziny. Uwagę zwracał nie tylko oryginalny tort, ale także obecność nowej małżonki Michała Wiśniewskiego. Wokalista pierwszy raz oficjalnie pokazała się w sieci z nową ukochaną. 

Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, drugiej wokalistki Ich Troje. Urodził się 24 czerwca 2002 roku jako pierwsze dziecko pary. Ma o rok młodszą siostrę Fabienne. Chłopak od najmłodszych lat trenuje taniec nowoczesny pod okiem doświadczonej mamy. Nastolatek często publikuje na Instagramie nagrania z sali treningowej. Widać, że ruch na parkiecie sprawia mu frajdę, a jego umiejętności są już na profesjonalnym poziomie. Xavier na razie nie zdradza planów odnośnie zawodowej przyszłości. Niewykluczone jednak, że podobnie jak rodzice zwiąże się z show-biznesem. W zeszłym roku podczas festiwalu w Opolu Xavier pełnił funkcje asystenta Michała Wiśniewskiego. Nosił stroje, dbał o kontakty z organizatorami i pilnował, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Michał Wiśniewski pierwszy raz opowiedział o piątej żonie. Kim jest tajemnicza Paulina?

Xavier Wiśniewski obchodził 18. urodziny 

Osiemnastka syna Michała Wiśniewskiego odbyła się w rodzinnym gronie. Na nagraniu udostępnionym przez Fabienne można zobaczyć, że na imprezie pojawił się Michał Wiśniewski z Polą. Solenizant zdmuchiwał świeczki z okazałego tortu w kształcie liczny 18, a dom przystrojono balonami i wielkim napisem "Happy Birthday". Na koniec cała rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. 

wisniewski michal 2
fot. Instastory:@marta.mandaryna
wisnia syn
fot. Instastory:@fabbka
michal wisniewski
fot. Instastory:@marta.mandaryna
ssss
fot. Instastory:@marta.mandaryna

Posłuchaj podcastu