Zamknij

You Can Dance: Edyta Herbuś dołącza do programu. W jakiej roli wystąpi?

27.07.2021 12:18
Edyta Hebruś
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Herbuś została kolejna gwiazdą "You Can Dance - Nowa generacja" w TVP. Tancerka potwierdziła udział w nowej odsłonie show. Wcześniej ujawniono, że program poprowadzi Ida Nowakowska, a współprowadzącą będzie Roksana Węgiel. 

"You Can Dance - Nowa generacja" to nowy program na antenie TVP, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Show jest kontynuacją znanego z TVN formatu, lecz tym razem uczestnikami będą dzieci w wieku 8-13 lat. Znany jest już skład jury nowego "You Can Dance". Wśród jurorów zobaczymy m.in. Agustina Egurrolę oraz brata Małgorzaty Rozenek - Michała "Miszę" Kostrzewskiego

Castingi do "You Can Dance" trwają od kilku tygodni. Tymczasem produkcja ujawnia kolejne gwiazdy, które wezmą udział w programie. Prowadzącą "You Can Dacne" została Ida Nowakowska. Tancerkę będzie wspierać debiutująca w roli prezenterki Roksana Węgiel. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że do programu dołączyła kolejna utytułowana gwiazda tańca. 

You Can Dance: Edyta Herbuś dołączyła do programu  

Edyta Herbuś została kolejną prowadzącą "You Can Dance" w TVP. Celebrytka i aktorka jest trzykrotną mistrzynią Polski w formacjach tanecznych. Ma na koncie liczne wyróżnienia oraz udział w "Tańcu z gwiazdami" jako trenerka gwiazd. W programie wywalczyła dwa półfinały, a potem razem z Marcinem Mroczkiem zdobyli pierwsze miejsce w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w Glasgow. 

Herbuś potwierdziła już, że pojawi się w nowej odsłonie "You Can Dance". 

Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą radosną nowiną. Ostatnie dwa dni spędziłam na planie programu "You Can Dance". To był wspaniały czas spędzony z niezwykłymi dzieciakami, pełnymi pasji, zapału i talentu! Ogromnie się cieszę, że mogłam wesprzeć tych młodych tancerzy w drodze po ich marzenia. Było mnóstwo emocji i wzruszeń... Efekty tego spotkania będziecie mogli zobaczyć już jesienią, a tymczasem trzymajcie kciuki za wszystkich uczestników, którzy każdego dnia mierzą się z kolejnymi wyzwaniami w Akademii You Can Dance. Jak myślicie, w jakiej roli występuję w programie tym razem? - zapytała fanów na Instagramie. 

Jak ustalił "Fakt", Edyta Herbuś będzie wspierała młodych uczestników podczas castingów i dodawała im otuchy przed wyjściem na scenę.