Zamknij

You Can Dance: jurorzy ujawnieni. Kto zasiądzie obok Agustina Egurroli? [FOTO]

09.06.2021 19:03
You Can Dance w TVP
fot. Instagram:@youcandancetvp

"You Can Dance. Nowa generacja" to nowy program TVP. Kto zasiądzie w jury? Znamy już nazwiska wszystkich jurorów show. Oprócz Agustina Egurroli zobaczymy m.in. brata Małgorzaty Rozenek. 

"You Can Dance - Nowa generacja" to nowy program, który ma pojawić się na antenie TVP. Taneczny show był kiedyś hitem stacji TVN, ale po latach przerwy format zdecydowała się wskrzesić Telewizja Polska. Zmieniono jednak formułę. Nowy show nakierowany jest na łowienie talentów wśród dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat. Castingi do "You Can Dance" już trwają. Premiera planowana jest na jesień tego roku.

Wiadomo już, że w jury "You Can Dance - Nowa generacja" zasiądzie Agustin Egurrola. Znany choreograf opuścił przed paroma miesiącami "Mam Talent" i przeszedł do telewizji publicznej, by oceniać występy w "Dance Dance Dance". Po latach ponownie przypadła mu rola szefa jury w YCD i jak już wiadomo, znowu spotka się na planie z Idą Nowakowską. Prezenterka, która niedawno została mamą, tym razem wcieli się w rolę prowadzącej tanecznego show.

"Taniec z gwiazdami" wraca jesienią, ale zmienia się dzień emisji. Nowy show już nie w piątki

"You Can Dance - Nowa generacja" w TVP. Kto w jury? 

W jury nowego "You Can Dance" obok Agustina Egurroli miejsca zajmą jeszcze dwaj jurorzy. Oboje są uznanymi tancerzami i choreografami z bogatym doświadczeniem, choć wielu widzów zapewne usłyszy o nich pierwszy raz. W skład jury "You Can Dance" oprócz Egurroli weszli Michał "Misha" Kostrzewski i Klaudia Antos.

Michał "Misha" Kostrzewski jest bratem Małgorzaty Rozenek. Ukończył prestiżowe szkoły baletowe i od lat odnosi sukcesy na za granicą. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo. 

Od 2021 roku pracuje w "Le Petit Conservatoire de danse" w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym Institut International Notre-Dame du Lac w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę - czytamy w prezentacji jurora. 

Klaudia Antos to tancerka i instruktorka tańca mająca na koncie występy u boku największych gwiazd światowego show-biznesu, m.in. Jennifer Lopez podczas Miami Super Bowl. 

W 2019 roku występowała na scenie z Becky G podczas MTV Europe Music Awards. Występowała w klipie Justina Biebera „Yummy” i współpracowała najlepszymi światowymi choreografami na planie filmu animowanego „Trolle 2”. Na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles, ale dla „You Can Dance - Nowa Generacja” postanowiła zostać na dłużej w Polsce - dowidujemy się o nowej jurorce "You Can Dance".

Przewodniczącym jury "You Can Dance - Nowa generacja" został Agustin Egurrola