Zamknij

Youtuber Dominik Bos ostro krytykuje "Motel Polska" na TVP. "Pokazałem waszą hipokryzję"

23.02.2021 17:07
Motel Polska TVP
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Dominik Bos to polski youtuber, który na swoim kanale komentuje bieżące sprawy i tematy, które interesują jego obserwatorów. Ostatnio skrytykował fragment "Motelu Polska" emitowanego na TVP. Program nie przestaje wzbudzać kontrowersji.

Dominik Bos w grudniu 2020 r. skomentował jeden z odcinków programu Telewizji Polskiej "Motel Polska". Format opiera się na podobnych zasadach, jak dobrze znany widzom "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterowie show oceniają programy emitowane na TVP, komentują wydarzenia polityczne oraz dzielą się swoją opinią na różne tematy. W ostatnim odcinku uczestnicy postanowili odpowiedzieć na krytykę programu przez twórcę internetowego. Youtuber zarzucał im m.in. niestosowne komentarze na temat społeczności LGBT czy Niemców. Teraz Dominik Bos postanowił ponownie skomentować "Motel Polska" - tym razem zarzucając stacji manipulację jego nagraniem.

- Praktycznie w godzinach szczytu wyemitowano w TVP1 materiał na mój temat. Materiał zmanipulowany - warto dodać [...] Nie mam już żadnych wątpliwości, że nie macie absolutnie żadnych skrupułów w zakłamywaniu rzeczywistości. TVP poświęciło mi pięć minut czasu antenowego za to, że odważyłem się ich skrytykować [...] Pokazałem waszą hipokryzję, dowodząc, że prowadzicie medialny lincz na grupach, które nie odpowiadają rządowi - ostro ocenił twórca internetowy.

Zobacz także: Motel Polska: Kłótnia w programie TVP. Uczestniczka stanęła w obronie osób LGBT

Youtuber Dominik Bos komentuje "Motel Polska" na TVP

Uczestnicy "Motelu Polska" prześmiewczo nazywali Dominika Bosa "ekspertem" i "chłopcem". Zdaniem youtubera, nie odnieśli się merytorycznie do żadnego argumentu. Na koniec bohaterowie programu TVP zaprosili twórcę internetowego do studia. Ten postawił jednak kilka warunków.

- Po pierwsze: mogę zabrać ze sobą własne kamery i mikrofony i udokumentować każdy krok postawiony w waszym budynku [...] Mogę wybrać, kto usiądzie ze mną na kanapie - a mam kilku znajomych, którzy świetnie by się w tej roli sprawdzili [...] Ja swoje wystąpienie w TVP wyceniam na 30 tys. złotych - powiedział.

Myślicie, że niedługo zobaczymy rozmowę uczestników i youtubera w programie "Motel Polska"?