Zamknij

Znany youtuber zaraził się koronawirusem. Opłakane skutki "Coronavirus challenge"

Maciej Friedrich
27.03.2020 10:17
Znany youtuber zaraził się koronawirusem. Opłakane skutki "Coronavirus challenge"
fot. Instagram:@larz

Pandemia koronawirusa to wydarzenie, które powinno zmotywować ludzi do rozsądnych zachowań. Jeden z youtuberów, Larz, wziął udział w "Coronavirus challenge", internetowym wyzwaniu, które z rozsądkiem nie ma nic wspólnego. Internetowy twórca zaraził się koronawirusem.

Pandemia koronawirusa odmieniła funkcjonowanie całego świata. Śmiertelne zagrożenie wymaga zachowania nadzwyczajnych środków ostrożności i zmiany stylu życia. Wiele gwiazd show-biznesu i internetowych twórców stara się wykorzystać popularność, by zaapelować do fanów o rozsądek, pozostanie w domach i zminimalizowanie ryzyka zarażenia koronawirusem.

Niestety, część środowiska internetowego rządzi się swoimi prawami. Mowa tu między innymi o Avie Louis, popularnej użytkowniczce aplikacji TikTok, które rozpoczęła ona wyzwanie "Coronavirus challenge". Kompletnie nieodpowiedzialna gra polega na...lizaniu desek w publicznych toaletach w dobie pandemii. Choć wydawać by się mogło, że nikt nie weźmie udziału w tak pozbawionej logiki "zabawie", a sama Avie została zalana falą krytyki, znaleźli się niestety jej następcy.

 Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Youtuber zarażony koronawirusem. Brał udział w "Coronavirus challenge"

Youtuber Larz, wzorem wielu innych internetowych twórców, postanowił zdobyć popularność, biorąc udział w sieciowym wyzwaniu. Problem w tym, że jego wybór padł na "Coronavirus challenge". W sieci opublikował film, na którym liże deskę publicznej toalety. Za brak rozsądku zapłacił najwyższą cenę.

- Został u mnie zdiagnozowany koronawirus - poinformował fanów, publikując post na Instagramie.

Internauci nie okazali współczucia i zalali Larza falą negatywnych komentarzy, podobnie jak wcześniej Avie Louis.

- Naturalna selekcja.

- Zaskoczony? Sam tego chciałeś

- Jakoś mi ciebie nie żal - czytamy w komentarzach.

Przypominamy, że pandemia koronawirusa to nie zabawa i należy zachować wszelkie środki ostrożności.

RadioZET.pl/MF