Zamknij

Youtuberka Andziaks opublikowała film z porodu. Zdradziła intymne szczegóły [WIDEO]

Judyta Wanicka
15.05.2020 21:07
Andziaks
fot. Instagram:@andziaks

Angelika Zając, znana jako Andziaks, opublikowała film z porodu. Popularna youtuberka zrelacjonowała swój poród i udostępniła nagranie w sieci. Kontrowersyjne wideo z porodówki Andziaks wywołało falę komentarzy. 

Andziaks, a właściwie Angelika Zając, jest popularną youtuberką i gwiazdą social mediów. Jej kanał na YouTube oraz profil na Instagramie, gdzie regularnie informuje o swoim życiu i reklamuje rozmaite produkty, śledzą rzesze internautów. Prywatnie związana jest z trenerem Luką Trochonowiczem, który również jest popularną osobowością w mediach społecznościowych.

Przez ostatnie miesiące para influencerów skupiała się głównie na tematyce ciążowej, bowiem Andziaks i Luka zdecydowali się na dziecko. Jesienią Angelika ze szczegółami zrelacjonowała na swoim kanale robienie testu ciążowego. Wyczekiwana córka przyszła na świat kilka dni temu. Angelika nie omieszkała podzielić się radosną nowiną z fanami. Zrobiła to jednak w charakterystycznym dla siebie stylu. 

Andziaks opublikowała wideo z porodu 

Andziaks udostępniła na swoim kanale nagranie z porodówki. Youtuberka nagrała nie tylko drogę do szpitala i dramatyczne wyczekiwanie w sali, ale również zarejestrowała całą akcję porodową. 

Rozwarła się szyjka. Jezu, jak boli! - relacjonowali Andziaks po przyjeździe na porodówkę i przy okazji zareklamowała szpital, w którym rodziła.

Przy dziewczynie cały czas czuwał ukochany. Luka, korzystając z chwili wolnego, postanowił pokazać fanom prywatny pokój porodowy Andziaks.

Sorry za syf, ale Angelika już zaczęła rodzić, więc tak to wygląda - powiedział, robiąc przechadzkę po pomieszczeniu. Nie skąpił też fizjologicznych szczegółów. 

Angelika siedzi pod prysznicem na stołku, oblewa się wodą i płacze. Rozwarcie już cztery centymetry - relacjonował.

Andziaks pokazała przed kamerą jak prze. Zaoszczędziła jedynie widoku końcówki porodu. Po chwili Angelika i Luka powitali na świecie córkę. 

Nasza córeczka, jest taka piękna, mięciutka i pachnąca - powiedzieli świeżo upieczeni rodzice i po chwili zachwycali się wykwintnym zestawem sushi. 

RadioZET.pl/jw