Zamknij

Zac Efron przeszedł metamorfozę. Hollywoodzki aktor zapuścił brodę i jest nie do poznania

Sylwia Wamej
23.04.2020 13:51
Zac Efron
fot. Pacific/ CoasNews/East News

Zac Efron przeszedł metamorfozę. Hollywoodzki gwiazdor zapuścił brodę i trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. W nowym wizerunku jest nie do poznania.

Zac Efron zapuścił brodę. Hollywoodzki aktor nie do poznania

Zac Efron uczcił Dzień Ziemi na Instagramie, publikując przy okazji zdjęcie nowego wizerunku. 33-letni gwiazdor zapuścił brodę i trzeba przyznać, że ciężko teraz go rozpoznać. Wygląda też dużo poważniej. Efron w najnowszym wpisie podkreślił, jak ważne dbanie jest o naszą planetę.

"Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o naszą planetę, ludzi i każdą żywą istotę, z którą ją dzielimy. Bądźcie bezpieczni, bądźcie zdrowi i bądźcie dla siebie dobrzy" - napisał Zac Efron.

Zac Efron: W jakich produkcjach zagrał?

33-letni aktor publiczności dał się poznać czternaście lat temu, grając w hitowej produkcji Disneya - "High School Musical". Rola Troya Boltona zapewniła mu przepustkę do międzynarodowej kariery. Zac na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak m.in. "Lakier do włosów", "Znów mam 17 lat",  "Świat jest nasz" oraz "Król rozrywki". 33-latek jest laureatem nagrody Grammy 2019 w kategorii „Najlepsza składanka ze ścieżką dźwiękową z kina, telewizji lub innych mediów wizualnych” za album z muzyką z filmu "Król rozrywki".

Prywatnie Zac Efron związany był z aktorką - Vanessą Hudgens, którą poznal na planie filmu "High School Musical".

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "High School Musical"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW