Zamknij

Zac Efron trafił do szpitala. Aktor otarł się o śmierć

Maciej Friedrich
30.12.2019 10:15
Zac Efron trafił do szpitala. Aktor otarł się o śmierć
fot. Instagram:@zacefron

Zac Efron trafił do szpitala po tym, jak poważnie zachorował na planie filmu dokumentalnego. Aktor trafił do szpitala, a jego życie było w niebezpieczeństwie. W jakim stanie znajduje się hollywoodzki gwiazdor?

Zac Efron to amerykański aktor i wokalista, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serii młodzieżowych filmów "High School Musical". 32-letni obecnie aktor realizuje się w o wiele poważniejszych produkcjach i został doceniony przez branżę.

High School Musical: hit Disneya wraca na ekrany. Ponownie zobaczymy Zaca Efrona? [WIDEO]

Jednym z ostatnich projektów gwiazdora jest serial dokumentalny "Killing Zac Efron". w którym Zac chce pokazać, jak przetrwać w dżungli. Niestety, tytuł programu mógł okazać się przerażająco wymowny. Aktor podczas pracy na planie zachorował na dur brzuszny i trafił do szpitala. 

Zac Efron otarł się o śmierć. Aktor ciężko zachorował

Podczas pobytu na planie w Papui-Nowej Gwinei Zac Efron zachorował na dur brzuszny, który niesie za sobą wiele groźnych powikłań i może doprowadzić nawet do śmierci. Aktor został przetransportowany do australijskiego szpitala St. Andrews War Memorial Hospital w Brisbane.

Na szczęście stan aktora został określony jako stabilny i po kilku dniach hospitalizacji gwiazdor mógł wrócić do Stanów Zjednoczonych, by spędzić święta z najbliższymi. Wszystko mogło jednak skończyć się dla aktora o wiele gorzej. Być może Efron przemyśli dalszą walkę z siłami przyrody i postanowi wstrzymać prace nad "Killing Zac Efron". 

Zagłosuj

Pamiętasz "High School Musical"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF