Zamknij

Wybrano najpiękniejszą polską WAG. Nie jest to Anna Lewandowska [FOTO]

14.06.2021 09:53
Anna Lewandowska
fot. Piotr Molecki/East News

Zagraniczni dziennikarze wybrali najpiękniejszą partnerkę piłkarza polskiej reprezentacji. Co ciekawe, tytuł najładniejszej WAG nie przypadł Annie Lewandowskiej. Która z pań zachwyciła zagraniczne media?

Euro 2020 trwa w najlepsze, już dziś, w poniedziałek 14 czerwca, obejrzymy pierwszy mecz reprezentacji Polskiej, która zmierzy się ze Słowacją. Komentatorzy nie mają wątpliwości, że jeśli marzymy o wyjściu z grupy, mecz powinniśmy wygrać. Nasi piłkarze przygotowywali się do turnieju w świetnych warunkach, nie tylko ciężko trenując, ale znajdując także czas na odpoczynek. Miejmy nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli dziś i nie tylko dziś cieszyć ich świetną grą i zwycięstwami.

Oczywiście polscy sportowcy nie poradziliby sobie bez wsparcia ukochanych partnerek i żon. Określenie WAG, oznaczające partnerki znanych piłkarzy, na dobre wpisało się w show-biznes. Wybranki reprezentantów Polski to bardzo często modelki i influencerki. Przykładem może być Anna Lewandowska, która jest nie tylko małżonką Roberta Lewandowskiego, ale także wprawną bizneswoman, która realizuje swoje pasje i łączy je z dużymi pieniądzmi i popularnością. Wiele osób uważa ją także za najpiękniejszą polską WAG. Innego zdania byli dziennikarze "Daily Mail", którzy opublikowali ranking najładniejszych partnerek piłkarzy.

ZOBACZ TAKŻE:  Marina żartuje ze Szczęsnego i Lewandowskiego. Jej mem podbija sieć [FOTO]

Wybrano najpiękniejszą polską WAG. Lewandowska nie została wyróżniona przez zagranicznych dziennikarzy

Anna Lewandowska z pewnością jest jedną z najpopularniejszych żon piłkarzy, jednak dziennikarze "Daily Mail" za najpiękniejszą polską WAG Euro 2020 uznali Marinę Łuczenko-Szczęsną. Nie zapomniano, że zajmuje się aktorstwem i jest wokalistką.

- Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku, wraz z debiutanckim singlem "Glam Pop", który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany "Warstwy" wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 745 tysięcy osób - czytamy w "Daily Mail".

Anna Lewandowska z pewnością nie będzie zazdrosna o bliską przyjaciółkę. Żona Wojciecha Szczęsnego ma jednak powody do dumy.