Zamknij

„Zakochani po uszy” odcinek 13: Asia w sądzie. Czy trafi do więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Redakcja
06.02.2019 13:38
„Zakochani po uszy” odcinek 13: Asia w sądzie. Czy trafi do więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]
fot. Instagram:@zakochanipouszytvn7

Przed nami trzynasty już odcinek nowego serialu TVN 7 „Zakochani po uszy”. Asia znajduje się w nie lada tarapatach. Z powodu fałszywych zeznań sprawa dziewczyny trafia do sądu. Czy bohaterka skończy w więzieniu?

Zakochani po uszy” to nowy serial emitowany na kanale TVN 7, oparty na oryginalnym pomyśle. Za scenariusz odpowiadają Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, za reżyserię zaś Regina Zawadzka. Założeniem produkcji było stworzenie serialu, który zainteresuje widzów w każdym wieku. Dlatego bohaterowie między innymi bardzo aktywnie korzystają z mediów społecznościowych, obrazując współczesne trendy komunikacji.

Osią fabuły jest spotkanie Asi (w tej roli Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer), którzy przed laty przeżyli wakacyjną miłość. Teraz jednak ich życie potoczyło się w różne strony. Czy ponownie połączy ich uczucie?

Zakochani po uszy Sylwia i Piotr
fot. Instagram:@zakochanipouszytvn7

Jak dotąd głównej bohaterce nie wiedzie się najlepiej. Po wypadku w kamienicy Asia została zabrana na komisariat. Sylwia namawia Jolę, aby zeznawała przeciwko dziewczynie nieprawdę, jednocześnie sama fałszuje dokumenty z obdukcji. Tylko za sprawą policjanta Tomka Piotr dowiaduje się, że Sylwia odpowiedzialna jest również za kłamstwo sprzed dekady.

„Zakochani po uszy” odcinek 13. Co się wydarzy?

Trzynasty odcinek „Zakochanych po uszy” widzowie będą mogli obejrzeć już dziś, w środę, 6 lutego, o godzinie 18.30, na antenie TVN 7. Asia nadal znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Fałszywe zeznania Joli sprawiają, że sprawa trafia do sądu. Dziewczynie może grozić nawet kara pozbawienia wolności. Z kolei Piotr bije się z myślami. W obliczu odkrycia kłamstwa Sylwii sprzed 10 lat zastanawia się, czy może jej wierzyć. Martwią go też groźby Adriana.

Czy Asi uda się uniknąć niesprawiedliwego wyroku? Być może wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw. I jaki udział w tym wszystkim ma przystojny Tomek? Tego dowiemy się już dziś.

QUIZ: : "M jak Miłość". Rozpoznaj bohaterów serialu

RadioZET.pl/MF