Zamknij

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w sądzie. Zapadł wyrok w sprawie opieki nad Elizabeth

Maciej Friedrich
31.05.2019 15:49
Weronika Rosati i Robert Śmigielski w sądzie. Zapadł wyrok w sprawie opieki nad Elizabeth
fot. Shutterstock.com

Sądowa batalia Weroniki Rosati i jej byłego partnera Roberta Śmigielskiego dobiegła końca. Byli partnerzy walczyli o uregulowanie zasad opieki nad ich córeczką Elizabeth. O tym, jaki wyrok zapadł, aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Weronika Rosati w marcu 2019 roku udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej stosowanej przez jej byłego partnera Roberta Śmigielskiego. Medialne przepychanki zakończyły się w sądzie, a Weronika wywalczyła czasowy zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i ich córeczki na terenie Stanów Zjednoczonych. Aktorka i ortopeda toczyli sądową batalię w sprawie ustalenia warunków opieki nad Elizabeth. Jak poinformowała Weronika w mediach społecznościowych, wyrok w sprawie już zapadł.

Wyrok w sprawie córki Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego

O decyzji sądu Rosati poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Na profilu gwiazdy pojawił się obszerny wpis.

„Dziś zapadł wyrok sądu w sprawie opieki nad moją córeczką- sąd uszanował moją prośbę: całkowita opieka została przydzielona mi, matce, częściowo ograniczając ją ojcu tak, jak wnioskowałam. Ma on prawo do wizyt w mojej obecności i kuratora. Nie mam zakazu wyjazdu z dzieckiem, miejsce pobytu dziecka jest przy matce, gdziekolwiek jestem”.

Weronika podkreśliła również, że sprawa kosztowała ją wiele nerwów. Dało się to zauważyć podczas jednej z rozpraw, gdy była para pokłóciła się na korytarzu.

„Przyznam, że stres związany ze sprawami sądowymi i walką o dobro mojego dziecka był i jest naprawdę ogromny. Najważniejsze jest dla mnie. że wiem że dziecko jest ze mną i bezpieczne. To ważny dzień”.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski – kulisy związku

Weronika Rosati i Robert Śmigielski związali się w 2016 roku, a 11 grudnia 2017 przyszła na świat mała Elizabeth. Para rozstała się pod koniec czerwca 2018 roku. To właśnie wtedy aktorka zaczęła negatywnie wypowiadać się na temat byłego partnera w mediach. Wywiad, w którym opowiadała o stosowanej przez Śmigielskiego przemocy, wywołał wiele kontrowersji. Gwiazda miała między innymi stracić intratne kontrakty reklamowe. Śmigielski zaprzeczył wszystkim oskarżeniom, a byli partnerzy rozpoczęli sądową potyczkę. Poza sprawą dotyczącą opieki nad Elizabeth toczy się również sprawa dotycząca alimentów. Według medialnych doniesień Weronika może żądać od byłego partnera nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Zagłosuj

Śledziłeś/aś sądową batalię Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF