Zamknij

Wnuczka królowej Elżbiety II jest w ciąży. Będzie kolejne royal baby

09.12.2020 14:29
Rodzina królewska
fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Zara Tindall, wnuczka królowej Elżbiety II, jest w ciąży. Będzie kolejne royal baby. Informacje zostały oficjalnie potwierdzone przez męża księżniczki.

Zara Tindall, wnuczka królowej Elżbiety II, spodziewa się dziecka. O rzekomej ciąży brytyjskie media spekulowały już od wielu tygodni. Wreszcie informacje te doczekały się oficjalnego potwierdzenia ze strony męża księżniczki, Mike'a Tindalla. Co ciekawe, odbyło się to inaczej niż w przypadku poprzednich ciąż, które były ogłaszane przez Pałac Buckingham. Tym razem Tindall, były rugbysta, potwierdził doniesienia prasy podczas podcastu "The Good, The Bad & The Rugby", którego jest współprowadzącym. "To był dla mnie dobry tydzień (...). Trzeci Tindall w drodze" - powiedział.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II zaszczepi się na COVID-19 jako jedna z pierwszych

Elżbieta II czeka na royal baby. Zara Tindall urodzi kolejnego wnuczka

Z wypowiedzi Tindalla wynika, że płeć trzeciego dziecka nie jest jeszcze znana. On sam życzyłby sobie, by był to pierwszy syn.

"Chciałbym tym razem chłopca. Mam dwie dziewczyny, chciałbym chłopca. Pokocham dziecko, niezależnie od tego czy będzie chłopcem, czy dziewczynką, ale proszę, bądź chłopcem!" - powiedział.

Pierwsza córeczka Tindallów, Mia, urodziła się w 2014 roku. Potem, w trakcie starań o kolejne dziecko, księżniczka przeszła dwukrotne poronienie. Znów zaszła w ciążę i w 2018 roku szczęśliwie urodziła córeczkę Lenę. Data narodzin trzeciego dziecka nie została dotąd ujawniona.

RadioZET.pl/DailyMail/AS