Zamknij

Zbigniew Boniek bawi się na weselu córki. Pierwszy taniec z Camillą [ZDJĘCIA]

Redakcja
11.06.2018 13:13
Zbigniew Boniek
fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Podczas piątkowego meczu Polski z Chile Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, nie pojawił się na trybunach. Powodem tego był ślub jego najmłodszej córki Camilli, który odbywał się we Włoszech. Na Twitterze Boniek pochwalił się zdjęciami ze ślubu oraz z późniejszego przyjęcia.

Najpierw na Twitterze Zbigniewa Bońka pojawiła się fotka, jak piłkarz prowadzi córkę do ołtarza. Ubrany w garnitur przystrojony białymi kwiatami idzie wraz z Camillą, która ma na sobie piękną, bogato zdobioną białą suknię. „To był wyjątkowy dzień” – napisał. Potem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej pokazał też zdjęcie z wesela, które ukazuje jego pierwszy taniec z córką.

Jak widać, Zbigniew Boniek przed mundialem w Rosji miał też nieco innych obowiązków prócz tych związanych z nadchodzącymi rozgrywkami. Jednak teraz już, co zaznacza, będzie koncentrował się na wydarzeniach mistrzostw świata w piłce nożnej. „Pierwszy taniec z ojcem... od dzisiaj «Operacja Rosja»” – napisał.

Camilla jest młodszą córką Zbigniewa Bońka. Oprócz niej prezes PZPN i jego żona Wiesława mają także syna Tomasza i drugą córkę – Karolinę. Ta z kolei wyszła za mąż za włoskiego tenisistę – Vincenzo Santopadre.

RadioZET.pl/SA