Zamknij

Zbigniew Zamachowski w szpitalu. Aktor przeszedł operację

Sylwia Wamej
10.01.2020 14:34
Zbigniew Zamachowski
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala. Aktor musiał przejść zabieg artroskopii kolana. O stanie zdrowia aktora poinformowała jego żona - Monika Zamachowska.

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala. Aktor miał operację

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala. O tym, że aktor ma problemy zdrowotne, poinformowała jego żona - Monika Zamachowska. Dziennikarka TVP opublikowała na Instagramie zdjęcie z okna kaliskiego szpitala z widokiem na miasto. Jak się okazuje, Zbigniew Zamachowski przeszedł zabieg artroskopii kolana. Monika Zamachowska zdradziła, że męża czeka teraz rehabilitacja. Podziękowała też personelowi szpitala w Kaliszu.

"Zbigniew już po artroskopii kolana. A to widok na morze z jego pokoiku w kaliskim szpitalu. Dziękujemy z całego serca: dr Ireneuszowi Urbaniakowi, ordynatorowi oddziału ortopedii, dr Maciejowi Jakubkowi (kocham i już), dr Romanowi Guzie, anestezjologowi, pani Katarzynie Banaszkiewicz, pielęgniarce oddziałowej i całemu fantastycznemu zespołowi Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu na czele z panem Dyrektorem Radosławem Kołacińskim.Precyzja, życzliwość, klasa. A teraz rehabilitacja. Trzymajcie kciuki" - napisała gwiazda TVP.

W komentarzach posypało się wiele ciepłych słów. Fani życzą mężowi Zamachowskiej dużo zdrowia i trzymają kciuki za szybki powrót do formy.

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska: Kiedy się pobrali?

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pobrali się w maju 2014 roku. Ślub odbył się w Pałacu Tłokinia koło Kalisza. Wcześniej Zbigniew Zamachowski związany był z Aleksandrą Justą, z którą ma czwórkę dzieci.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW