Zamknij

Zamachowski z rozrzewnieniem wspomina związek z Justą. Tego zabrakło mu przy Richardson?

21.09.2021 14:29
Zbigniew Zamachowski
fot. TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się i wkrótce formalnie zakończą swoje małżeństwo. Do tej pory sprawę komentowała jedynie była gwiazda TVP, tymczasem aktor niespodziewanie przemówił w książce "Zbyszek przez przypadki", która niedawno ukazała się na rynku. Ten fragment może nie spodobać się Monice... 

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wkrótce oficjalnie zakończą swoje sześcioletnie małżeństwo. Po tym, jak w marcu aktor wyprowadził się z ich mieszkania, zostawiając zrozpaczoną Monikę samą z dziećmi, stało się jasne, że to koniec popularnej pary. Wkrótce wyszło na jaw, że związek Zamachowskich miał się nie najlepiej od dłuższego czasu. Monika Richardson wyznała w rozmowie z "Wprost", że w trakcie małżeństwa Zbyszek dopuścił się zdrady i to on zdecydował się odejść

Od tamtej pory w życiu obojga małżonków sporo się zmieniło. Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką Gabrielą Muskałą, zaś Monika Richardson znalazła pocieszenie u boku przystojnego biznesmena Konrada Wojterowskiego. Tymczasem prasa spekuluje na temat przyczyn rozstania Zamachowskich, bazując głównie na tym, co dziennikarka i aktor opowiadają publicznie o swoim związku. Trzeba przyznać, że dość intrygująco w kontekście zakończenia małżeństwa brzmiał fragment książki "Zbyszek przez przypadki", w którym Zamachowski wytknął Monice nadopiekuńczość i podkreślił, że żona "tak strasznie chce mu pomóc, że aż przeszkadza".  

Zbigniew Zamachowski o małżeństwie z Aleksandrą Justą. Uraził Richardson? 

W publikacji pojawił się jeszcze jeden fragment, który może dać odpowiedź na pytanie, dlaczego Zbigniew Zamachowski przestał czuć się komfortowo w małżeństwie z Moniką Richardson. Aktor opowiedział w książce o związku z Aleksandrą Justą, a konkretnie wrócił pamięcią do lat, w których razem tworzyli szczęśliwą rodzinę.

Wiodło nam się naprawdę fantastycznie. Samodzielnie zbudowałem rodzinę w materialnym wymiarze. Znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. Nasze dzieci i Ola bardzo kochały ten dom i nadal kochają. Na tym poprzestałem. Wydawało mi się, że to wystarczy, żeby utrzymać związek - wyznał gwiazdor "Zawróconego".

Małżeństwo z Justą zakończyło się rozwodem. Aktor wkrótce związał się z Moniką Richardson i znalazł w niej oparcie, gdy musiał toczyć długą batalię sądową o alimenty. Monika była z nim w najtrudniejszych momentach. Aktor do dziś jest jej niezmiernie wdzięczny i podkreśla, że była ona ważną kobietą w jego życiu, ale jednocześnie nie ukrywa, że to małżeństwo z Justą dawało mu o wiele więcej swobody i niezależności. 

Nigdy w związku z Olą nie czułem się zniewolony, ale wtedy miałem jeszcze większe poczucie wolności niż teraz. Czasami człowiek mówi: "Mógłbym góry przenosić", to był ten moment mojego życia - wspominał Zamachowski, będąc jeszcze w związku z Richardson. Inna sprawa, że gdybym musiał siebie scharakteryzować, zaliczyłbym siebie do tak zwanych kochliwych facetów. Stan zakochania jest czymś absolutnie wyjątkowym - podkreślił. 

Richardson potwierdza nowy romans Zbyszka i wbija mu szpilę. "Jak sobie pościelił, tak się wyśpi"

Aleksandra Justa bardzo przeżyła rozwód z Zamachowskim 

Przypomnijmy, że Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa mają czworo dzieci. Dla aktora było to drugie małżeństwo po tym, jak rozstał się z Anną Komorowską. Związek zakończył się rozwodem w 2012 roku. Dla Justy był to ogromny cios. Schudła tak, że jej już prawie nie ma i słaba jest tak, że chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły nawet mówić - informowała o stanie aktorki Krystyna Janda. 

W mediach głośno było także o utarczkach Aleksandry Justy z Moniką Zamachowską. Nowa żona Zbyszka bez skrupułów docinała porzuconej aktorce oraz jej najstarszej córce Marii. Równolegle tabloidy relacjonowały szczegóły rozprawy sądowej Zamachowskiego i Justy, swoje dorzucała także gadatliwa Monika. Aktor wziął na siebie winę za rozpad małżeństwa i zgodził się na wysokie alimenty, ale potem walczył o obniżenie zasądzonej sumy. 

Aleksandra Justa przyjmie Zbyszka pod swój dach? Zaskakujące wyznanie byłej żony Zamachowskiego

EN_01414226_0512
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS
zamachowski justa
fot. TRICOLORS/East News