Zamknij

Zdenerwowana Gessler pisze prawdę o „Kuchennych Rewolucjach"

Redakcja
08.05.2017 08:45
Zdenerwowana Gessler pisze prawdę o „Kuchennych Rewolucjach"
fot. ons.pl

Udział w programie „Kuchenne rewolucje" jest płatny? Wyprowadzona z równowagi Magda Gessler postanowiła odpowiedzieć na krzywdzące ją plotki.

„Kuchenne Rewolucje" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych formatów TVN. Widzowie uwielbiają oglądać metamorfozy restauracji, choć i tak najbardziej interesujące są ludzkie historie, które pokazują, jaka Polska jest w pigułce.

„Kuchenne Rewolucje" są programem, w którym uczestnicy płacą za to, że ich restaurację zmieni Magda Gessler razem z ekipą? Takie plotki pojawiły się już jakiś czas temu. Przy okazji 200. odcinka, który właśnie miał swoją premierę, znana restauratorka postanowiła ustosunkować się do tych informacji i zamieściła na Facebooku długi wpis.

- Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi plotami, koniec! Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w „Kuchennych rewolucjach" jest płatny chcę to zdementować! Po raz setny! - pisze. - Kto ponosi koszty udziału w programie? Odpowiadam - udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci którzy nie wierzą niech się zgłoszą - napisała restauratorka w mediach społecznościowych.

Teraz wiadomo już, że nie trzeba ponosić żadnych kosztów, by wziąć udział w programie TVN.

Jak wziąć udział w programie? W zgłoszeniu, które należy wysłać mailowo do telewizji, powinny się znaleźć dane: nazwa restauracji, adres, telefon oraz krótki opis historii swojej i swojej restauracji. Zdjęcia i link do strony restauracji mile widziane!

RadioZET.pl/SI